Jump to content

Ватрометизација Христа или Како су хришћани обесмислили сопствени празник.

Оцени ову тему


Препоручена порука

mislio sam velika vecina

То је већ нешто друго...а има ли међу њима да је неко искрено дошао због своје вере, а да је притом малчице попио кувано вино, ракију, бацио по коју петарду или не?

 

Важи. Нека их онда теби.

Хвала Богу на томе...теби радо препуштам "духовну аристократију" којој "очигледно и несумњиво" припадаш.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Хвала Богу на томе...теби радо препуштам "духовну аристократију" којој "очигледно и несумњиво" припадаш.

Не, очигледно и несумњиво не припадам, као што не припадам овима што скачу као да их неко боде вилама и као суманути ударају у бубњеве. Очигледно је да се не може припадати сваком.  Искрено ја не знам коме ти припадаш. Твоја ствар.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

као што не припадама овима што скачу као да их неко боде вилама

 

Не бих рекао... Соломон се мало нашалио због твојег -твоји ближњи-  а ти си, богами, скочила као да те боде вилама

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Христос се роди , ваистину се роди !

Ево да кажем и ја неку реч у вези ватромета и осталих баханалија ,

Мене лично све то подсећа на клањање златном телету, док је Мојсије отишао по заповести Божије.

 

Извините на изразу, али наш народ већина, има паролу ЈЕДИ ПИЈ ВЕСЕЛИ СЕ , А ИЗ ТОГА ЛОГИЧНО СЛЕДИ НА ВЕЧНИ ЖИВОТ ПО....РИ СЕ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не бих рекао... Соломон се мало нашалио због твојег -твоји ближњи-  а ти си, богами, скочила као да те боде вилама

Eх, сад кад није прошло, била је шала. Лаку ноћ

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Napravite ovakvu crkvu i eto mene na pricescu :D

 

(ironija je sto u se ovom zezanju krije zaista jedan od problema crkve u danasnjem vremenu...)

КАД БУДЕ БИЛО ОВАКВЕ ЦРКВЕ( ХОЛОГРАМИ И ЛАСЕРИ)  ТО ЋЕ БИТИ АНТИХРИСТОВА ЦРКВА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

КАД БУДЕ БИЛО ОВАКВЕ ЦРКВЕ( ХОЛОГРАМИ И ЛАСЕРИ)  ТО ЋЕ БИТИ АНТИХРИСТОВА ЦРКВА

 

Da Isusovi apostoli vide sadasnje crkve od savremenog betona, sa celicnim temeljem i pecenim crepom, sa gromobranom i interfonom, sa aluminijumskim olucima i klimama... mislim da bi pomislili isto sto i ti...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

КАД БУДЕ БИЛО ОВАКВЕ ЦРКВЕ( ХОЛОГРАМИ И ЛАСЕРИ)  ТО ЋЕ БИТИ АНТИХРИСТОВА ЦРКВА

 

A ono kad svestenici na sluzbi citaju sa tableta to je negde na pola puta?



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja nemam nista protiv vatrometa ali ako je lepo organizovano i sa ukusom.
Bezveze mi je kad se skupe ljudi oko crkve na Badnje vece,i ono petarde lete na sve strane..Jos kad ides sa malom decom em sto ogluvis em sto moze neko da te osakati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...