Jump to content

„Уз Алахову помоћ спречићемо Олимпијаду у Сочију“

Оцени ову тему


Istochnik

Препоручена порука

doku-umarov-600x330.jpg

 

 

Москва – Исламистички вођа Доку Умаров запријетио је да ће спријечити одржавање Олимпијских игара у Сочију, јавља Фена.

 

Овај самопрокламирани емир Кавказа стајао је иза самоубилачких бомбашких напада у московском метроу у пролеће 2010., када је погинуло најмање 40, а повређено више од 100 људи, пише Блиц и додаје да је он наредио и нападе у јануару наредне године на престонички аеродром “Домодедово”, где је страдало најмање 37, а рањено око 180 особа.

 

Умаров је због тих напада у медијима назван “руски Бин Ладен”. У фебруару 2012. неочекивано је наредио својим муџахединима да обуставе нападе на цивилне циљеве у Русији и концентришу се само на војне и сигурносне мете.

 

Међутим, припреме руских власти за Зимске олимпијске игре у Сочију, које ће бити одржане у фебруару, очигледно су утицале на Умарова да промени мишљење. Он је у поруци, коју су пренели медији, најавио да ће употребити максималну силу да заустави Олимпијаду на обалама Црног мора, у близини Кавкаских планина.

 

“Данас морамо да покажемо онима који живе у Кремљу да наша доброта није наша слабост. Они планирају да одрже Олимпијаду на костима наших предака. На костима многих мртвих муслимана сахрањених у нашој земљи поред Црног мора. Од нас, као муџахедина, тражи се да то не дозволимо. Користит ћемо све методе које нам Алах допушта”, гласила је порука чеченским терористима, коју је снимио у шуми обучен у маскирну униформу.

 

Амерички Стате Департмент је 2010. ставио “емира с Кавказа” на листу глобалних терориста, због могућих напада на ту земљу и њене савезнике.

 

http://www.vaseljenska.com/vesti/uz-alahovu-pomoc-sprecicemo-olimpijadu-u-sociju/

Спорт.ба

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 45
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Лепо је онај 'Син Хамаса' рекао да постоје умерени и добри Муслимани, али не и умерени Ислам. У његовом срцу је сабља као симбол, ратоборност Мухамеда и гени Исмаила. Без дејства државе и благих тумачења ајета и хадиса од стране умерених исламских вођа, неће бити мира где год живе Муслимани у мало већем проценту. Уз сталну опасност од појављивања реалних следбеника Мухамеда који следе његово учење и животни пример, а то је борба док не остане само Ислам као једина вера на свету.

 

Нека их Бог смири и уразуми како не би страдали невини људи, нити они сами. Амин!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо је онај 'Син Хамаса' рекао да постоје умерени и добри Муслимани, али не и умерени Ислам. У његовом срцу је сабља као симбол, ратоборност Мухамеда и гени Исмаила. Без дејства државе и благих тумачења ајета и хадиса од стране умерених исламских вођа, неће бити мира где год живе Муслимани у мало већем проценту. Уз сталну опасност од појављивања реалних следбеника Мухамеда који следе његово учење и животни пример, а то је борба док не остане само Ислам као једина вера на свету.

 

Нека их Бог смири и уразуми како не би страдали невини људи, нити они сами. Амин!

Onda kad su muslimani bili najjaci, tj kad su bili realni sljedbenici Muhameda, u vrijeme kalifata, a ne kao danas ovi kvazimuslimani, bas tad su unutar carstva tolerisali hriscane i jevreje i to mnogo vise nego sto je Vizantija tolerisala ikoga osim pravoslavnih hriscana.

U manastiru sv.Katarine na sinaju cuva se otisak za koji se vjeruje da originalno potice od Muhameda koji je time zagrantovao monasima koji su ga molili, da se ne rusi manastir koga su ophodili lokalni ratnici zele ci ga srusiti.

Eto pa sad vidi.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Над оваквима треба извршити дератизацију. Истребити их као пацове и бубашвабе, да зуби од њих не остану. Будале умоболне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се и надам да ће Русија спровести једну напалм акцију спаљивања паразита, пре олимпијаде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И све ово будале раде јер верују да ће ј.... хурије у џенету (рају). Заиста не знам шта има у глави човек који верују да је таква вера од Бога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Onda kad su muslimani bili najjaci, tj kad su bili realni sljedbenici Muhameda, u vrijeme kalifata, a ne kao danas ovi kvazimuslimani, bas tad su unutar carstva tolerisali hriscane i jevreje

 

 

Срећна Нова, Јусти!

Знаш како. Можда би слично било и данас са Русијом, мада не верујем јер су се људи доста искварили, али САМО у случају да је Русија освојена од стране Муслимана, да је под њиховом влашћу и контролом. Тада би си они лепо узимали харач, јањичаре, плен, лепе жене, радну снагу... Та кога би искоришћавали на дуже стазе ако их све, или у већем броји побију. А и народ не би трпео дуго такав режим без побуна. Знају они најлукавије могуће методе владавине.

 

Али када држава није под влашћу Муслимана, и не иде им уз длаку како им се свиђа да раде свашта и имају права која код њих можеш само да сањаш, онда је ту џихад. Аллаху Екбар! ! !

"O vjernici borite se protiv nevjernika koji su u blizini vašoj i neka oni osjeta vašu stogost! I znajte da je Allah na strani čestitih."Tevba : 123

 

"I borite se protiv njih dok smutnja ne iščezne i dok samo Allahova vjera ne ostane." (El-Enfal, 39)

 

selam-smajli

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се и надам да ће Русија спровести једну напалм акцију спаљивања паразита, пре олимпијаде.

 

ja pomislio da sam ja najnasilniji pravoslavac na forumu :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђавоимани мамлази. Чуди ме и помало сам љут зашто се нормални муслимани, њихове верске вође, не оглашавају поводом ових манијака!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђавоимани мамлази. Чуди ме и помало сам љут зашто се нормални муслимани, њихове верске вође, не оглашавају поводом ових манијака!?

 

To je jedini nacin da se bori protiv ovakvog terorizma po mom misljenju. Njihove umjerene vodje moraju obavezno da osude ovo zajedno sa stanovnistvom tih republika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je jedini nacin da se bori protiv ovakvog terorizma po mom misljenju. Njihove umjerene vodje moraju obavezno da osude ovo zajedno sa stanovnistvom tih republika.

 

Опет је криво лицемерство и подмуклост УСА. Они су дефинитивно најодговорнији за бујање насиља у свету. УСА због својих економских интереса подражава мамлазе из Саудијске Арабије, а то ругло од државе је главни финансијер исламског тероризма широм света.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет је криво лицемерство и подмуклост УСА. Они су дефинитивно најодговорнији за бујање насиља у свету. УСА због својих економских интереса подражава мамлазе из Саудијске Арабије, а то ругло од државе је главни финансијер исламског тероризма широм света.

 

Slazem se potpuno, to je naravno istina. Naivno bi bilo da mislimo da saka ljudi sa planina kavkaza sami izvrsavaju sve ovo... Koliko se sjecam saudijski princ bandar je prosle godine otvoreno rekao putinu da ce spreciti svaku vrstu terorizma sa kavkaza ako se rusija odrekne sirije, tako da su oni otvoreno priznali da te male grupe bandita ne mogu nista bez njih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...