Vasa L. Написано Јануар 7, 2014 Пријави Подели Написано Јануар 7, 2014 Нисам нешто упознат са исламском религијом, ал мислим да је ово злоупотреба религије, не верујем да су ови са Кавказа толики верници, као и многи други који веру користе за остварење секуларних циљева. Исперу они мозак оном ко се разнесе и притом побије још педесет људи са собом, ал они који ово воде не верујем да верују у било шта. Kako god, da li je zloupotreba ili pravo lice te religije, zrtvama i ranjenima se isto hvata. Nije do nas da tumacimo sta je pravi islam da li je miroljubiv ili teroristicki nastrojen kad sami pripadnici islama nisu nacisto i ne prezentuju bolju sliku svoje religije u svetu. Za sada prevladjuje ova ektremna vrsta islama terorizam, ubistva nevinih ljudi kao i samodestrukcija sebe i svog naroda. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука