Jump to content

„Уз Алахову помоћ спречићемо Олимпијаду у Сочију“

Оцени ову тему


Istochnik

Препоручена порука

Не треба бити много паметан па у овоме видети голи сатанизам:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cduocMfMG4s#t=152

 

 

Одвратно, зло и погано, како само ђаво уме да измисли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 45
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Не треба бити много паметан па у овоме видети голи сатанизам:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cduocMfMG4s#t=152

 

 

Одвратно, зло и погано, како само ђаво уме да измисли.

 

Да се човек пита да ли то раде због Ислама или сексуалних перверзија које их наводно чекају у џеннету.

Нормалан човек такве ствари не би радио чак и да га заиста таква "награда" чека. Сама награда је ђаволска сама по себи и за најплемитије дело.

А онај декица на крају... поред освајања Јерусалима сигурно очекује и он неку хурију.

 

Болест, сатанизам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не треба бити много паметан па у овоме видети голи сатанизам:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cduocMfMG4s#t=152

 

Одвратно, зло и погано, како само ђаво уме да измисли.

 

Gola istina!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Погледајте како будале размишљају и шта је мотив њихове вере:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689924904375035&set=a.396745903692938.97553.100000725950232&type=1&theater

 

 

За мене, а верујем и за сваког нормалног човека, ово јесте само једно - сатанизам. Мени је већи брат као човек било који атеиста од ових следбеника ђавола.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја и даље не могу да верујем да је сама суштина Ислама односно Џенета то да имаш сексуалне односе са хиљадама хурија.
Да се лудаци разносе бомбама само зато да би наводно директно стигли у Џенет где ће сексуално општити са хуријама које ће одмах након тога постати поново девице док ће их верна жена чекати и неће бити љубоморна.

Равно,нигде брда све је равно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Банатски деран,

 

Верово не верово, то је то. Поента је уживање у задовољавању својих страсти. Нема у том "рају" ни Бога, ни ближњег, ничега. Све се своди на преждеравање, ленчарење и блудничење.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видео си шта се десило са оним несретним муџахедином, пре него што га је погодио снајпер. Потекла му је сперма и ови болесници то тумаче као додир раја. А рај су заправо курветине које добијају за награду. Не могу да се уздржим а да не пљунем на ову одвратну секту. Фуј! Срамото рода људског!  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И све ово будале раде јер верују да ће ј.... хурије у џенету (рају). Заиста не знам шта има у глави човек који верују да је таква вера од Бога.

 

мислим да и не мисле о томе... вера је само изговор

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Док нисам мало загребао испод површине Ислама имао сам дозу поштовања према њима због њихове оданости вери,тако да кажем,сад кад видим за шта се моле имам само одвратно гађење према њима. 

  • Волим 1

Равно,нигде брда све је равно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Муслимани у свету (онај нормалан део, ако постоји) треба да реагује тако што ће јавно и без престанка говорити да су ови и овакви људи обманути, преварени, да верују у лаж и да таква уверења воде до болести и да су извор зла. Да су људи који чине ова злодела болесни и далеко и од Бога и од људи, од истине. Такав глас треба да одјекује свуда у свету. 

 

Међутим, да ли се то догађа?

 

Да ли је неко од "Алахових следбеника" реаговао и осудио ово што ови говоре и чине?

 

Ако јесу, где су то урадили (дајте извор)?

 

Ако нису, ЗАШТО нису?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bas tad su unutar carstva tolerisali hriscane i jevreje i to mnogo vise nego sto je Vizantija tolerisala ikoga osim pravoslavnih hriscana

 

Potpuna neistina.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има људи, муслимана који су за респект. Срео сам их. Ова моја љутња усмерена је према овим терористима, који убијају недужне људе ради 72 хурије. Мада, бојим се да је сама суштина ислама проблематична. Језиво је шта се ту све проповеда у име Бога. За моје искуство Бога - неприхватљиво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...