Jump to content

Погибија вероучитеља Архиепископије београдско-карловачке Данила Срдића

Оцени ову тему


Препоручена порука

Страшно Господе.Данас сам чуо за то,али без ових детаља.Бог да им душу прости.Баш страшно уочи ових благословених Празника.Да се молимо за њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Последњи пут видех га у суботу, на семинару и на Светој Литургији у Цркви Светог Јована Владимира. Били смо заједно на Светој Гори, пењали се на врх Атоса, причестили се тамо...

 

Почивај у миру, брате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жалосно,поготово породици и вама који сте га познавали.Смрт је тешка.Надамо се да је у Божијим рукама.Вечна му памјат.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да је у Божијим рукама, у наручју Аврамовом. Господ не оставља овакве. Само Он зна зашто одлазе "кад им време није"...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Негде рекох да нисам знао дечка, међутим сад кад видех слику, сетих се да сам га виђао на факултету током студија... Бог нека му души опрости.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог да им душу прости. Да Господ помилује и возача и приведе га покајању.

 

Амин !

  • Волим 1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije bas tema, ali prosto moram da kazem, ne da mi nesto iznutra da cutim.

 

Nase drustvo utonulo je duboko u bescovecnu okamenjenost i najteze bezakonje. To su izuzetno opasna i teska stanja, nadomak same duhovne smrti, i iz njih moze da nas izvadi samo sok terapija, sve ostalo je potpuni promasaj. Za ovakve slucajeve i ovome slicne jednostavno mora da se vrati smrtna kazna, ali posto znamo da od toga nema nista, onda barem treba da se insistira na teskoj dozivotnoj robiji bez mogucnosti pomilovanja. Inace, odosmo nizbrdo i nezadrzivo u propast...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bozija volja i velika sloboda koja je data coveku da u najgroznijim mukama oduzme nekome zivot,

 

koliko vidim sa fotografija taj dzip ih je zakucao za zid kuce i bukvalno smrvio. Strasno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе помилуј.

 

Људима који су пили алкохол треба забранити да возе - и то треба да ураде они људи који знају да је човек пио и да се враћа колима кући. Треба да му силом одузму кључеве и сместе у такси! 

 

Нисам успео да на Б92 пронађем ову вест, има ли је?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Порука једне ученице...

 

maki
Četvrtak, 02. 01. 2014. 00:19h

neregistrovan korisnik
Zavrsila sam osnovnu skolu "Branislav Nusic" 2011. godine, i do petog razreda sam isla na gradjansko vaspitanje pa sam se potom opredelila za vreonauku zato sto su svi moji drugari imali samo reci hvale za ovog coveka. On je nas ucio necemu mnogo vaznijem od veronauke-ucio nas je da budemo dobri ljudi,pravi prijatelji, a on je upravo to i bio. Naletela sam na njega nekoliko puta nakon mauture u busu, uvek je bio raspolozen da procaska i da se nasali. Voleo je svoje djake i oni su voleli njega. Moje saucesce njegovoj porodici,kao i porodici njegove prijateljice. Pocivajte u miru nastavnice,vasi ucenici vas nikada nece zaboraviti.

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...