Jump to content

Застрашујуће поруке мржње бискупа, генерала и стожераша


Препоручена порука

Ја иначе волим дијелити Србе на двије групе: на ове које не можеш ухватити у лажи и на ове које брже уловиш у лажи. А има и ових других', говорио је Печарић, прекидан пљеском и салвама смијеха.

 

Ova gospoda moraju shvatiti da su naveće istoriske greške Sbi napravili bežeći od svog verskog i nacionalnog indetitea, dok su Hrvati sve to učinili boreći se za verski , nacionalni indetitet i nezavisnu državu.

 

Ova dva biskupa koja su se pojavila na ovom skupu, više su odali utisak penzionisan udbaša zapsolednih svojevremeno od predsednika Tudjmana, nego Hrišćana koji su sa sobom trebali da nose hrišćansku eshatološku sliku sveta u kojem živimo i tumačenja istoriskih dogadjaja iz perspektive višnjeg Jerusalima.

Niko u svom selu nije bio prorok, to ne znači da ne treba biti prorok i ići uz dlaku sa besnom masom, koja u svom gnevu ne vidi dalje od svog nosa.

Da na ovim prostorima žive Hrišćani, sva mesta stradanja bi bila i mesta pomirenja, jer svaka nevina žrtva se moli  pred prestolom Božijim  za spasenje svojih dzelata, nažalost ovaj skup pokazuje suprotno , a ova dva biskupa daju legitimitet ovom više komunističkom odnosu prema žrtvama, ali šta da se radi, prva ljubav zaborava nema.

Ono što je najtragičnije od svega, Hrvati u većini , samo žele da profitiraju na poslednjem ratu i svim žrtvama koje su tu stradale.

Dvadeset godina nakon uspostavljanja nezavisne države, već je sve rasprodato što je od nacionalnog interesa.

Mislim da je ovo apsolutni rekord i sigurni pokazatelj koliko nema ni  p od patriotizma medju Hrvatima i koliko su sami opljačkali i ojadili , toliko voljenu državu za koju su toliko hiljada litara krvi prolili, što svoje, što tudje.

Busaju se u patriotske grudi, jer im zadnjica zinula za pare, svi su svesni da mogu svoj "patriotizam" i braniteljstvo da naplate

Svi se busaju u grudi da su branitelji, a toliko opteretiše državu , sa dva svedoka, kao za vreme nepomjanika Tita, lažnim ratovanjima, lažnim ranama , lažnim posleratnim sindromima , da se sad i gaće prodaju da država ne bi pukla po šavovima. Nisu se oni borili za državu u ratu, tako da se ne bore za nju  u miru,prilika čini lopova , a ko je navikao da pljačka tudje u ratu, taj u miru pljačka svoje, bore se samo za svoje sebične i egoistične zadnjice i ima ih previše u Hrvatskom pučasntvu.

Neki bi rekli, ma vlas je to uradila ali kakav narod takva vlast, nema nevinih svi su krivi.

Svaki patriotizam se ogleda u ekonomiji, patriotizma u Hr jednostavno nema, ima samo ovog povampirenog ustašluka na kome opet neko skreće pažnju na sebe i afirmiše neke svoje sebične interese.

Ako neko želi da od Hrvatske napravi državu, moraće ipak da se okrene Hrvatima a ne Srbima, jer ipak je najveći problem i Hrvata i Srba nedostatak ljudskog resursa...nema čoveka...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Milosavljeviću, namerno si izostavio proterivanje više od 250.000 Srba. Šta je ta "većina" učinila da to spreči? Ništa!

 

 

Nisam ja izostavio nista. To je strasan zlocin, vec ja ne verujem da ta "vecina" treba da bude odgovorna za to.

Isto kao sto ja nista nisam uradio da sprecim sve gluposti koje su neki nasi vojnici i ostali pravili.

Prvo nisam mogao, ja, a oni koji su mogli.. ni oni nisu mogli jer uglavnom nisu ni znali sta se radi i desava. 

I nema potrebe vise da pricam na ovu temu, rekao sam sta sam imao, ako se slazmoe slazemo - ako ne ne.. nema poente trositi reci

.Ako neko želi da od Hrvatske napravi državu, moraće ipak da se okrene Hrvatima a ne Srbima, jer ipak je najveći problem i Hrvata i Srba nedostatak ljudskog resursa...nema čoveka...

 

 

 

 

Odlichno receno i tamo i ovde ide se jezikom zlopamtila, i josh se taj jezik prema kojima se gaji to zlopamtilo projektuje na cele narode, prica o kolektivnim zlocinima, kolektivnoj odgovornosti i "pravoj slici naroda"

 

 

 

U nemačkoj ako neko pozdravlja fašističkim pozdravom biva najoštrije kritikovan i protiv njega se vodi krivični postupak.

U hrvatskoj  ustaški pozdravi nailaze na odobravanje i u najmanju ruku kao nešto što je bilo prihvatljivo u "domovinskom ratu".

 

 

Nije tacno. U hravtskoj se to u zakonu tretira kao prekrsaj, a u nekim sluchajevima takodje moze da se ode u zatvor.

Takodje, da pratis hrvatske medije video bi da je ovaj postupak visoko kritikovan od srane raznih novinara, politikologa itd. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova gospoda moraju shvatiti da su naveće istoriske greške Sbi napravili bežeći od svog verskog i nacionalnog indetitea, dok su Hrvati sve to učinili boreći se za verski , nacionalni indetitet i nezavisnu državu.

 

Ova dva biskupa koja su se pojavila na ovom skupu, više su odali utisak penzionisan udbaša zapsolednih svojevremeno od predsednika Tudjmana, nego Hrišćana koji su sa sobom trebali da nose hrišćansku eshatološku sliku sveta u kojem živimo i tumačenja istoriskih dogadjaja iz perspektive višnjeg Jerusalima.

Niko u svom selu nije bio prorok, to ne znači da ne treba biti prorok i ići uz dlaku sa besnom masom, koja u svom gnevu ne vidi dalje od svog nosa.

Da na ovim prostorima žive Hrišćani, sva mesta stradanja bi bila i mesta pomirenja, jer svaka nevina žrtva se moli  pred prestolom Božijim  za spasenje svojih dzelata, nažalost ovaj skup pokazuje suprotno , a ova dva biskupa daju legitimitet ovom više komunističkom odnosu prema žrtvama, ali šta da se radi, prva ljubav zaborava nema.

Ono što je najtragičnije od svega, Hrvati u većini , samo žele da profitiraju na poslednjem ratu i svim žrtvama koje su tu stradale.

Dvadeset godina nakon uspostavljanja nezavisne države, već je sve rasprodato što je od nacionalnog interesa.

Mislim da je ovo apsolutni rekord i sigurni pokazatelj koliko nema ni  p od patriotizma medju Hrvatima i koliko su sami opljačkali i ojadili , toliko voljenu državu za koju su toliko hiljada litara krvi prolili, što svoje, što tudje.

Busaju se u patriotske grudi, jer im zadnjica zinula za pare, svi su svesni da mogu svoj "patriotizam" i braniteljstvo da naplate

Svi se busaju u grudi da su branitelji, a toliko opteretiše državu , sa dva svedoka, kao za vreme nepomjanika Tita, lažnim ratovanjima, lažnim ranama , lažnim posleratnim sindromima , da se sad i gaće prodaju da država ne bi pukla po šavovima. Nisu se oni borili za državu u ratu, tako da se ne bore za nju  u miru,prilika čini lopova , a ko je navikao da pljačka tudje u ratu, taj u miru pljačka svoje, bore se samo za svoje sebične i egoistične zadnjice i ima ih previše u Hrvatskom pučasntvu.

Neki bi rekli, ma vlas je to uradila ali kakav narod takva vlast, nema nevinih svi su krivi.

Svaki patriotizam se ogleda u ekonomiji, patriotizma u Hr jednostavno nema, ima samo ovog povampirenog ustašluka na kome opet neko skreće pažnju na sebe i afirmiše neke svoje sebične interese.

Ako neko želi da od Hrvatske napravi državu, moraće ipak da se okrene Hrvatima a ne Srbima, jer ipak je najveći problem i Hrvata i Srba nedostatak ljudskog resursa...nema čoveka...

Ova gospoda moraju shvatiti da su naveće istoriske greške Sbi napravili bežeći od svog verskog i nacionalnog indetitea, dok su Hrvati sve to učinili boreći se za verski , nacionalni indetitet i nezavisnu državu.

 

Ova dva biskupa koja su se pojavila na ovom skupu, više su odali utisak penzionisan udbaša zapsolednih svojevremeno od predsednika Tudjmana, nego Hrišćana koji su sa sobom trebali da nose hrišćansku eshatološku sliku sveta u kojem živimo i tumačenja istoriskih dogadjaja iz perspektive višnjeg Jerusalima.

Niko u svom selu nije bio prorok, to ne znači da ne treba biti prorok i ići uz dlaku sa besnom masom, koja u svom gnevu ne vidi dalje od svog nosa.

Da na ovim prostorima žive Hrišćani, sva mesta stradanja bi bila i mesta pomirenja, jer svaka nevina žrtva se moli  pred prestolom Božijim  za spasenje svojih dzelata, nažalost ovaj skup pokazuje suprotno , a ova dva biskupa daju legitimitet ovom više komunističkom odnosu prema žrtvama, ali šta da se radi, prva ljubav zaborava nema.

Ono što je najtragičnije od svega, Hrvati u većini , samo žele da profitiraju na poslednjem ratu i svim žrtvama koje su tu stradale.

Dvadeset godina nakon uspostavljanja nezavisne države, već je sve rasprodato što je od nacionalnog interesa.

Mislim da je ovo apsolutni rekord i sigurni pokazatelj koliko nema ni  p od patriotizma medju Hrvatima i koliko su sami opljačkali i ojadili , toliko voljenu državu za koju su toliko hiljada litara krvi prolili, što svoje, što tudje.

Busaju se u patriotske grudi, jer im zadnjica zinula za pare, svi su svesni da mogu svoj "patriotizam" i braniteljstvo da naplate

Svi se busaju u grudi da su branitelji, a toliko opteretiše državu , sa dva svedoka, kao za vreme nepomjanika Tita, lažnim ratovanjima, lažnim ranama , lažnim posleratnim sindromima , da se sad i gaće prodaju da država ne bi pukla po šavovima. Nisu se oni borili za državu u ratu, tako da se ne bore za nju  u miru,prilika čini lopova , a ko je navikao da pljačka tudje u ratu, taj u miru pljačka svoje, bore se samo za svoje sebične i egoistične zadnjice i ima ih previše u Hrvatskom pučasntvu.

Neki bi rekli, ma vlas je to uradila ali kakav narod takva vlast, nema nevinih svi su krivi.

Svaki patriotizam se ogleda u ekonomiji, patriotizma u Hr jednostavno nema, ima samo ovog povampirenog ustašluka na kome opet neko skreće pažnju na sebe i afirmiše neke svoje sebične interese.

Ako neko želi da od Hrvatske napravi državu, moraće ipak da se okrene Hrvatima a ne Srbima, jer ipak je najveći problem i Hrvata i Srba nedostatak ljudskog resursa...nema čoveka...

Znas sta je ostavilo utisak na mene u ovom tvom postu?

Nijednom nisi pomenuo nacionalista ili sovinista u ovoj prici o hrvatima. Osim patriotizma sene pominje nista drugo a kada neko pomene srbe ili sta srpsko ekipa anaLcionalnih mislilaca forumskih poput Milosavljevica ne rade nista drugo osim sto histericno vriste i prozivaju za nacionalizami sovinizam....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

anaLcionalnih

 

Да ли би био љубезан да објасниш ову кованицу? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znas sta je ostavilo utisak na mene u ovom tvom postu? Nijednom nisi pomenuo nacionalista ili sovinista u ovoj prici o hrvatima. 
zato što nema potreba, inteligentnima nije potrbeno crtati, oni sami čitaju izmedju redova :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova gospoda moraju shvatiti da su naveće istoriske greške Sbi napravili bežeći od svog verskog i nacionalnog indetitea, dok su Hrvati sve to učinili boreći se za verski , nacionalni indetitet i nezavisnu državu.

 

Ova dva biskupa koja su se pojavila na ovom skupu, više su odali utisak udbaša zapsolednih svojevremeno od predsednika Tudjmana, nego Hrišćana koji su sa sobom trebali da nose hrišćansku eshatološku sliku sveta u kojem živimo i tumačenja istoriskih dogadjaja iz perspektive višnjeg Jerusalima.

Busaju se u patriotske grudi, jer im zadnjica zinula za pare, svi su svesni da mogu svoj "patriotizam" i braniteljstvo da naplate

Svi se busaju u grudi da su branitelji, a toliko opteretiše državu , sa dva svedoka, kao za vreme nepomjanika Tita, lažnim ratovanjima, lažnim ranama , lažnim posleratnim sindromima , da se sad i gaće prodaju da država ne bi pukla po šavovima. Nisu se oni borili za državu u ratu, tako da se ne bore za nju  u miru,prilika čini lopova , a ko je navikao da pljačka tudje u ratu, taj u miru pljačka svoje, bore se samo za svoje sebične i egoistične zadnjice i ima ih previše u Hrvatskom pučasntvu.

Neki bi rekli, ma vlas je to uradila ali kakav narod takva vlast, nema nevinih svi su krivi.

Svaki patriotizam se ogleda u ekonomiji, patriotizma u Hr jednostavno nema, ima samo ovog povampirenog ustašluka na kome opet neko skreće pažnju na sebe i afirmiše neke svoje sebične interese.

Ako neko želi da od Hrvatske napravi državu, moraće ipak da se okrene Hrvatima a ne Srbima, jer ipak je najveći problem i Hrvata i Srba nedostatak ljudskog resursa...nema čoveka...

 

 

Dakle za pametnog i inteligentnog coveka,lekcija nizi razredi osnovne skole:

 

Ostalo mozes da se pravdas na brzinu pisanja,ali za ove reci ne mozes posto imas 150 poruka gde te reci pises na te nacine.

 

istoriske= istoriJske

indetitet=identitet

 

 

Pre glumljenja inteligentnog gorile,trebao bi da poradis na pravopisu. Nije to nista strasno i Paja se jedno vreme opirao ali posle je bio najbolji djak! Vidi se da i ti mozes tako,inteligentni covece.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dakle za pametnog i inteligentnog coveka,lekcija nizi razredi osnovne skole:

 

Ostalo mozes da se pravdas na brzinu pisanja,ali za ove reci ne mozes posto imas 150 poruka gde te reci pises na te nacine.

 

istoriske= istoriJske

indetitet=identitet

 

 

Pre glumljenja inteligentnog gorile,trebao bi da poradis na pravopisu. Nije to nista strasno i Paja se jedno vreme opirao ali posle je bio najbolji djak! Vidi se da i ti mozes tako,inteligentni covece.

 

 

Dakle sve sto mozes da nadjes pogresno u njegovom postu  je to da li pise majica ili majca? 

Pa dobro, to i nije tako lose...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dakle za pametnog i inteligentnog coveka,lekcija nizi razredi osnovne skole:   Ostalo mozes da se pravdas na brzinu pisanja,ali za ove reci ne mozes posto imas 150 poruka gde te reci pises na te nacine.   istoriske= istoriJske indetitet=identitet     Pre glumljenja inteligentnog gorile,trebao bi da poradis na pravopisu. Nije to nista strasno i Paja se jedno vreme opirao ali posle je bio najbolji djak! Vidi se da i ti mozes tako,inteligentni covece.

Dobrodosao Dejane

Vidim da si pre pola sata stigao na nas forum

Polako, hajde da se upoznamo, ima puno lepih tema , ne mora odmah da se puca iz topova 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Branim ogroman broj ljudi hrvatske nacionalnosti koje vi karakerisete kao Srbomrzce i fasiste - bez pardona. Kojima bez pardona pripsujete zlocine dela hrvatske vojske, hrvatske vladajuce i politicke elite ... za koje oni nisu i ne mogu biti odgovorni. Drugim recima branim - normalnost i zakopavanje sekira, borim se protiv nepotrebnog produbljavanja mrznje od strane Srba.

 

Реци ти мени брате Милосављевићу по законима људским и моралним ако се отац задужи па умре да ли је син у обавези да врати дуг? Ако није зашто је то у пракси тако? Ако јесте зашто одричеш дуг оних чији се очеви задужише? Дуг може да опрости само зајмодавац и то најчешће по молби дужника. Нити они моле за опроштај нити признају дуг отаца својих. Да моле не бих ја имао дилему.

 

Свако добро ти желим.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Реци ти мени брате Милосављевићу по законима људским и моралним ако се отац задужи па умре да ли је син у обавези да врати дуг? 

 

 

Ne mesaj pravne materije. Nije po zakonima moralnim a ne znam sta su ti to zakoni ljudski. U zakonu republike Srbije dug moze biti nasledjen u nekim situacijama u nekim ne. Naprimer ukoliko se duguje za struju, pa ti nasledis kucu - nasledjujes i dug. Ukoliko je lice uzelo kredit iz banke, pa preminulo - taj dug ne mora da se vraca.

 

Ако није зашто је то у пракси тако? 

 

 

U kojoj praksi? Dugovi mogu biti nasledjeni i ne moraju. Ne uproscavaj pravo i ne "generalizuj" pravne norme. 

 

Jel ti mislis da je moralno da ako ti resis da prebijes nekog, da tvoj sin ide u zatvor umesto tebe ili odgovara umesto tebe? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobrodosao Dejane

Vidim da si pre pola sata stigao na nas forum

Polako, hajde da se upoznamo, ima puno lepih tema , ne mora odmah da se puca iz topova

 

šta ste navalili na tog mladenca,

meni je to sve isto stalno išlo na živce kako Dejan piše istoriske i indetitet,  

vidiš, nek mu je baš reko šta si o tom misli da ja ne moram sve, ahahahaha,

Josipoviću ko ti je ovaj dole gospon?

 

:aplauz:  facenew22222222 

 

Ivo-Josipovic.jpg

 

Bićaniću ako tebi veze ne trebaju, meni trebaju, omg,

ko će mi sređivat češku penziju u Hrvatskoj? Nećeš ti?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mesaj pravne materije. Nije po zakonima moralnim a ne znam sta su ti to zakoni ljudski. U zakonu republike Srbije dug moze biti nasledjen u nekim situacijama u nekim ne. Naprimer ukoliko se duguje za struju, pa ti nasledis kucu - nasledjujes i dug. Ukoliko je lice uzelo kredit iz banke, pa preminulo - taj dug ne mora da se vraca.

 

 

U kojoj praksi? Dugovi mogu biti nasledjeni i ne moraju. Ne uproscavaj pravo i ne "generalizuj" pravne norme. 

 

Jel ti mislis da je moralno da ako ti resis da prebijes nekog, da tvoj sin ide u zatvor umesto tebe ili odgovara umesto tebe? 

 

Ако се твој отац задужио и тиме прибавио корист и за тебе, па макар се она сводила само на то да ниси умро од глади, да ли имаш моралну обавезу ако си у могућности да тај дуг вратиш? Ако имаш ето ти одговора. Ако немаш, онда имаш проблем са својим моралом. Реци ми трећи пут (решење) али да има смисла и ја ћу кренути њиме.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...