Jump to content

И Сека Алексић се придружила интернет дискусији, коју смо покренули поводом дилеме око менструације и причешћивања :)

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

ma neka je zena nek radi sta oce, tema je o tome sto nije imala pojma sta je PMS i sto mudruje... eto sad je naucila, a mi da se bavimo sobom i predsobljem to ja uvek kazem...

Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode sve si premudroscu stvorio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

заправо можда је и у праву. Жена кад је у ПМС-у стварно није ни за људе а камоли....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i zaboravih da kazem da joj zelim sve najbolje i da pronadje pravi put ... kao i svakome sto bih pozelela, mozda je ona na boljem putu od mene ko zna... Bog zna :)
samo trebala bi i stilistu da promeni :D ajd ovde cu se zaustaviti sve je vec receno

Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode sve si premudroscu stvorio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mozda je ona na boljem putu od mene ko zna... Bog zna :) samo trebala bi i stilistu da promeni

 

ovo je fenomenalno

 

Inače, sad kad pogledam ova poslednja što se beči i maše 21. vekom je ispala najgora

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@w.a.mozart,

Nas dvoje smo izgleda ovde krivci, jer smo ponovo otvorili pitanje?

Seka ko Seka, samo lupeta :))

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...