Jump to content

Вандали исписали увредљиве поруке на маузолеју Шејх-Мустафино турбе у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

meni ovo liči na  Šejh -Mustafino turbe 

 

Шејх-Мустафино турбе је турбе (маузолеј) у Вишњићевој улици у Београду. Подигнуто је 1783. године и било је у саставу текије (исламске богомоље у којој се дервиши окупљају, бораве и врше верске обреде). Облик турбета потиче из предисламског времена и подсећа на тадашњи шатор. Шејх Мустафа је дервиш који је сахрањен у турбету.
Обновљено је 2013. године.

 

postupak je svakako za svaku osudu , ko ne poštuje svoje ne može ni tuđe da poštuje 

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Plači Beograde. :(

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidoste li kako su napisali "SANDYK" ?   :D
Isti su ko oni u Hrvatskoj što ne umeju da napišu pravilno, pa bude "UBI SRBINA!".

 

Verovatnoća da neko napiše tako nešto je obrnuto proporcionalna pismenosti otprilike...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tuga, cemer, jad...

 

Ipak nadam se da se neko zezao (koliko god fora bila glupa) jer ako je ozbiljno mislio ovo sto je napisao i kako je napisao onda ta osoba ima tezi mentalni problem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidoste li kako su napisali "SANDYK" ?   :D

Isti su ko oni u Hrvatskoj što ne umeju da napišu pravilno, pa bude "UBI SRBINA!".

 

Verovatnoća da neko napiše tako nešto je obrnuto proporcionalna pismenosti otprilike...

 

A zapazi reč "fanatici" pod navodnicima  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vauuuu,sta se desavaaaa. Necu moci spavati veceras,imacu ove slike u glavi i pred ocima brrrrr.

 

Veci problem su u istom parku razni sektasi i razni narkomani od kojih se ne moze proci nocu,mnogo veci problem. 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vauuuu,sta se desavaaaa. Necu moci spavati veceras,imacu ove slike u glavi i pred ocima brrrrr.

 

Veci problem su u istom parku razni sektasi i razni narkomani od kojih se ne moze proci nocu,mnogo veci problem. 

 

Да је ово освануло на православној цркви у Вуковару или на Косову, писао би пет страница.

 

Страшно је ово, где год да се деси.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vauuuu,sta se desavaaaa. Necu moci spavati veceras,imacu ove slike u glavi i pred ocima brrrrr.

 

Veci problem su u istom parku razni sektasi i razni narkomani od kojih se ne moze proci nocu,mnogo veci problem. 

Ја већ помислих да ћеш покушати да рационализујеш поступак оних који су ово урадили, те да ћеш их некако одбранити... А ти само нећеш моћи да спаваш...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да је ово освануло на православној цркви у Вуковару или на Косову, писао би пет страница.

 

Страшно је ово, где год да се деси.

Čuj, ja se sećam kada je za neke bila strašna stvar blokiranje prilaza crkvi na dva sata, mada da budem iskren tada kriminala nije bilo, kao ni narkomana, a to je bio najveći problem u državi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...