Jump to content

Пастирско писмо Митрополита Амфилохија организаторима параде бестидности у Подгорици

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Шта причаш ?   Какав ђаво?     Ако сам те схватила, пошто кажеш да је АЦА ЛЕПО ОБЈАСНИО ....  мислиш на хомосексуалце.

Зашто би љубав између два педера била ђаволска ствар ("нагон који треба да се победи") ?

 

Иначе, митрополит Амфилохије лепо каже "... човјек, било који човјек, представља светињу над светињама. То са разлога што је сваки човјек, по својој природи и по свом призвању – боголико биће, биће створено по Божјем лику. Зато онај који би презрео човјека, па и највећег грјешника и злочинца, презире Бога који га је створио."    Најбоље би било да је на тој реченици стао. 

Ovde je stvar nerazumevanja.

Samo sam dao primer.

Evo još jedan,ljudi su po prirodi poligamni,ako ćemo slediti svoje nagone onda imamo preljubu,koja je iz ugla Hrišćanstva neprihvatljiva.

Dakle,nagon postoji ,e sad da li ćemo ga slediti ili ne to je naša stvar,odnsono stvar ličnog izbora.

Kogod na sebe prihvati,svojim izborom,da bude Hrišćanin,mora biti svestan da je to jedna vera koja zahteva celog čoveka ,i da je protivprirodna.

Niko nikoga ne tera da prihvati zakon Hristov,ko ne želi široko mu polje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 182
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Kao i sa mislima,nije problem ako nam djavo ubaci misao u glavu,problem je kad je mi prihvatimo i počnemo da delujemo u skladu sa istom

 

Ко је читао свете оце нашао је управо овакав одговор. Међутим, некима не вреди објашњавати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

u sustini problema je covecja pala priroda koja se previse ispoljava u ovom slucaju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljudi su po prirodi poligamni

A sto stalno insistiras na toj lazi? Ljudi nisu zivotinje, ne znam ko te to slagao, tj. gde si procitao?

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sto stalno insistiras na toj lazi? Ljudi nisu zivotinje, ne znam ko te to slagao.

 

Значи, Аврам и његови свети потомци су били животиње? Хм, интересантно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма, досадне су више ове теме о хомосексуалности. Вртимо једно те исто и млатимо празну сламу. Поздрав од мене на овој теми. Искључујем се.  Just_Cuz_19

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta je hm interesantno?

Sta znaci "po prirodi"? Po kojoj prirodi pricamo, jel po paloj?

Ako je po paloj prirodi onda smo i homoseksualci i kanibali i sta ti ja znam sta sve ne.

 

Nadjite mi i ti i Bicko sta sveti oci vele o ovome.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta znaci "po prirodi"? Po kojoj prirodi pricamo, jel po paloj? Ako je po paloj prirodi onda smo i homoseksualci i kanibali i sta ti ja znam sta sve ne.

 

О палој, наравно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма, досадне су више ове теме о хомосексуалности. Вртимо једно те исто и млатимо празну сламу. Поздрав од мене на овој теми. Искључујем се.  Just_Cuz_19

daj Boze da se vise ne otvaraju,i meni dojadise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О палој, наравно. 

E pa ja ne pricam o tome, niti je ovo mesto gde bi se to trebalo potencirati ili ponavljati ko hipnotisan, posto ovo nije muslimanski forum.

 

A pala priroda sta je nego laz.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

CecaV, on 17 Oct 2013 - 13:41, каже: О ком се нагону причаш? Ако је о сексуалном ... молим те погледај опет шта си написао. Ако не увидиш грешку, ...онда ми је много жао што си теолог у држави Србији.

О хомосексуалном. То је био контекст. Присуство самог нагона није грех. Саглашавање са њим јесте.

 

Александре, ти изгледа не схваташ да је педерска љубав, па с тим и сексуални чин, природна ствар као што је и хетеросексуална љубав.  Најпростије речено -  они се воле.   Педери не би требало да заустављају своју љубав.    То једноставно нема везе са хришћанством, или ако има - ваљда је део свеопште љубави. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Александре, ти изгледа не схваташ да је педерска љубав, па с тим и сексуални чин, природна ствар као што је и хетеросексуална љубав.  Најпростије речено -  они се воле.   Педери не би требало да заустављају своју љубав.    То једноставно нема везе са хришћанством, или ако има - ваљда је део свеопште љубави. 

ali poenta je u tome sto je to po pravoslavlju neprirodna ljubav.

(nemoj misliti da sam protiv njih, samo sam protiv njihovog preterivanja u zelji za potenciranjem njihove borbe za prava).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...