Jump to content

Двери представиле руски закон о забрани промоције хомосексуализма

Оцени ову тему


Ignjatije

Препоручена порука

Кад смо дочекали да нас ови бране од сопствене пропасти, уместо нас...

 

Kampanja za zabranu LGBT propagande

IZVOR: TANJUG

Beograd -- Grupa deseničarskih organizacija je pokrenula kampanju za zabranu propagiranja homoseksualizma među maloletnicima po uzoru na rusko zakonodavstvo.

 
7073653515253f45d4da1c142001930_orig.jpg
 
(Tanjug, arhiva)

Predstavnik Srpskog Obraza Milan Obradović je rekao na konferenciji za novinare da je prikupljanje potpisa građana za donošenje zakona počelo danas, a da će zatim biti nastavljeno u Pančevu i ostalim gradovima.

On je rekao i da je cilj kampanje "narod protiv LGBT propragnde" da se u Srbiji usvoji zakon kojim bi bio identičan ruskom zakonu po kome je zabranjeno propagiranje homoseksualizma medju maloletnicima. 

Kampanju su podržali i SNP "Naši" i Srpski sabor "Zavetnici" koji su ponovili da se protive najavi organizaciong odbora "Beograd prajda koji je nedavno saopštio će "Nedelja ponosa 2014" biti održana od 25. do 30. maja naredne godine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 129
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Шта би радиле ове Двери да није ове параде? Контам да би сви заборавили да људи и постоје.

Niti bi Paradu ko primetio da nije Dveri.

Hrane jedni druge :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта би радиле ове Двери да није ове параде? Контам да би сви заборавили да људи и постоје.

 

Има пуно ствари против којих се треба борити. Парада је само једна од њих. У овоме их потпуно подржавам. И поново ћу да гласам за њих. Нису ми баш 100% подобни, али кад нема кише...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има пуно ствари против којих се треба борити. Парада је само једна од њих. У овоме их потпуно подржавам. И поново ћу да гласам за њих. Нису ми баш 100% подобни, али кад нема кише...

 

Није поента бити против нечега, то може свака будала, то може и онај крезуби кретен који скандира на митингу за дваес евра. Ал то није конструктивно и није рецепт за напредак.

 

Поента је да даш нешто конкретно, нешто по чему ћеш бити препознатљив. То код њих, сем неких општих места и флоскула, не постоји, него се своди на списак лепих жеља. Ко ономад кад је Драшковић у сред санкција обећавао плате од по иљаду евра.

 

Кад се појави неко ко има јасну визију и зна шта хоће, како то да оствари (или макар генерално како према томе да се креће), онда можеш да кажеш да има нешто конкретно.

 

Бити против нечега није конструктивно, а бити нереалан при неким визијама, или бити демагог (а они су сва три по мом виђењу) не води било чему, сем новом разочарању.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оно је СрБски, ово Српски, можда је то нешто ново :)

 

Mоže biti. A izgleda da je i Mladen Obradović promenio ime u Milan.   12:smeha:   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...