Jump to content

Зашто се хришћани не представљају крштеним именом у свакој прилици?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hm. Lično nemam čega da se plašim i sidim čak se i ponosim svojim imenom i prezimenom Stefan Lazarević. Ne znam zašto, mislio sam koji nik da stavim i samo mi je došlo Žedan da se o veri zbori. :) .

 

Fantasticno te prikazuje stefane.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Fantasticno te prikazuje stefane.

 

Hvala. Drago mi je da vam se svidjaju moji postovi.Takodje hvala  za vaše postove koji uvek jesu na pravom mestu i dosta pomažu. U svetu oko mene ljudi veoma malo govore o Bogu, ovaj forum je raj za dušu. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима


Ја сам ја...........Јеремија!  sHa_sarcasticlol


Шалим се (офкорс)! Име је ту (Биљана) и не стидим га се ни најмање, поготову јер сам га добила по једној жени из Македоније :) 


Што се тиче слике, има их вала у теми "Слике форумаша" толико да сам досадила више са својим фотографијама!  :)


И треће, ми се овдје сви мање-више "познајемо".......како директно, тако и  индиректно (преко писања на форуму), јер смо мало дуже ту! А и ти Мишо ако останеш да се дружиш са нама "видјећеш" да је Стева Чајенац уствари Звонко, да је RYLAH Александар и тако даље :) 


Мислим да се нико не стиди свога имена, само симболички постављају никове као што је Стефан и објаснио свој "Жедан да се о вери збори". 


 


@@Zedan da se o veri zbori,


Вала могао си то мало и скратити. Како сад да те зовем? Како?   :)  :D  


Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато што сам мали, не смем одавати своје податке, шта треба неко да ме увати и силује... 

Јел сте ви чули да има више вируса на верским него на по*но сајтовима.... ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vidi ga ovog sexomana 0110_hahaha

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дошли четници па тражу,

гос`н ђенерала Дражу,

па му лепо кажу:

Обриј браду Дражо,

обриј браду, јер те по њој знаду,

а пошто си много тражен,

од сутра се зови Дражен.

 

:D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дошли четници па тражу,

гос`н ђенерала Дражу,

па му лепо кажу:

Обриј браду Дражо,

обриј браду, јер те по њој знаду,

а пошто си много тражен,

од сутра се зови Дражен.

 

:D

 

Какав комуњарски песмуљак, ужас.......зар ђенерал Михаиловић и не задоби Царство небеско јер је носио своје име и своју браду до краја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав комуњарски песмуљак, ужас.......зар ђенерал Михаиловић и не задоби Царство небеско јер је носио своје име и своју браду до краја.

 

Ti si komunjara koja je promenila petokraku dvoglavim orlom. Priznaj da glasas za Seselja il eventualno dveri. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...