Jump to content

Зашто се хришћани не представљају крштеним именом у свакој прилици?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Da. Samo sto je partiju zamenio crkvom (koju dozivljava kao partiju)

Јер си видео како је зао човече...... Мани се чини да су двери покренуле једну епидемију у овом народу, која се зове комплекс ниже вредности......

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мој форумски nick је antics из разлога што (рекао сам раније на некој теми, али рећи ћу опет) ја не умем да енглеском латиницом напишем Срђан Антић, а полазим од чињенице да се нећу на форум логовати увек са свог рачунара, чак да се нећу увек логовати са рачунара који уопште има ћирилицу. И ако нема - како да се логујем? Мој телефон није смартфон, него је врло глуп - једва и латиницу зна. И сад - то значи да не могу преко њега да се логујем на форуму? Цврц није него! Има лепо тема Представите се, па се лепо представите. Томе служи, је л'? 

А што се сличице тиче, она се зове аватар, је л' тако? Према томе, не мора да буде моја фотографија. Шта више - имамо и тему Слике форумаша, па ко је радознао може тамо да види с ким има посла. 

 

 

 

Какав комуњарски песмуљак, ужас.......зар ђенерал Михаиловић и не задоби Царство небеско јер је носио своје име и своју браду до краја.

 

Какав речник - ужас. А да се Царство задобија брадом... Сулејман Величанствени би вероватно био негде на петом небу. Брате, само да знаш - у мом крају су четнике звали гибаничари и био је ваљан разлог што су их тако звали.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е како је ово сада добро на форуму, на коју год тему дођем могу да пишем о четницима и партизанима а да ми се не рачуна у спам...

 

:120286:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То није спам, то је по пословнику, што су причали у скупштини деведесетих.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si komunjara koja je promenila petokraku dvoglavim orlom. Priznaj da glasas za Seselja il eventualno dveri. 

Не гласам за комуњаре, гласао сам за Коштуницу, ако те то занима, а за двери скојевске и радикалне комуњаре гласају они који ни своје име не смеју да напишу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мој форумски nick је antics из разлога што (рекао сам раније на некој теми, али рећи ћу опет) ја не умем да енглеском латиницом напишем Срђан Антић, а полазим од чињенице да се нећу на форум логовати увек са свог рачунара, чак да се нећу увек логовати са рачунара који уопште има ћирилицу. И ако нема - како да се логујем? Мој телефон није смартфон, него је врло глуп - једва и латиницу зна. И сад - то значи да не могу преко њега да се логујем на форуму? Цврц није него! Има лепо тема Представите се, па се лепо представите. Томе служи, је л'? 

А што се сличице тиче, она се зове аватар, је л' тако? Према томе, не мора да буде моја фотографија. Шта више - имамо и тему Слике форумаша, па ко је радознао може тамо да види с ким има посла. 

 

 

 

 

Какав речник - ужас. А да се Царство задобија брадом... Сулејман Величанствени би вероватно био негде на петом небу. Брате, само да знаш - у мом крају су четнике звали гибаничари и био је ваљан разлог што су их тако звали.

 

Ти ћеш да ми причаш о гибаничарима, а ни своје име не знаш да напишеш sHa_sarcasticlol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gibanica je dobra :D

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не гласам за комуњаре, гласао сам за Коштуницу, ако те то занима, а за двери скојевске и радикалне комуњаре гласају они који ни своје име не смеју да напишу.

 

Aha tu smo, znaci nisi "samo pitao".

 

Temu si pokrenuo sa predumisljajem, alal ti cufte.

 

Pa sto si ti u tolkoj zabludi da si iznad drugih ako si napisao svoje ime, ti si kao neka faca sad?!

Daj ne budi smesan, ko je prvi bice poslednji...

 

 

PS: nisam vidovit, ali ako nastavis nogom bices banovan...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти ћеш да ми причаш о гибаничарима, а ни своје име не знаш да напишеш sHa_sarcasticlol

 

Аха, значи - Ви сте од оних... I rest my case. Код мене сте на игнор. Можете се Ви представљати сто пута именом и презименом, нема пуно шта да представите.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aha tu smo, znaci nisi "samo pitao".

 

Temu si pokrenuo sa predumisljajem, alal ti cufte.

 

Pa sto si ti u tolkoj zabludi da si iznad drugih ako si napisao svoje ime, ti si kao neka faca sad?!

Daj ne budi smesan, ko je prvi bice poslednji...

 

 

PS: nisam vidovit, ali ako nastavis nogom bices banovan.

 

Морам да признам да нисам очекивао да ће неко рећи да не зна да напише своје име ни латиницом, а ни на енглеском и то без предумишљаја....страшно чега све има под капом небеском.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, da se covek prosto da se iznenadi 0110_hahaha

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PSKQ3ZNQ_O8#t=19

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...