Jump to content

Diplomski rad

Оцени ову тему


Препоручена порука

ja da sam profa na teološkom (ko što nisam) dao bih nekom za diplomski - fenomen internet misionarenja, “pro et contra”

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не заноси се много, циљ ти је да што пре завршиш пос`о. Ако компликујеш само себи правиш проблеме...

 

Размисли шта "публика" жели да чује, одради и бегај.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Diplomski rad je nista. U diplomski mozes prekopirati malte ne neciji tekst i samo ga prepricati na odbrani... Da je doktroska disertacija, onda bi se moglo o mnogo cemu raspravljati, jer to mora biti nesto novo. 

 

Ovako samo zavrsi sto pre, bez mnogo komplikovanja. :)

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to sam mislio i da uradim. Mada nedavno sam čitao neki pravilnik za izradu diplomskog, i tamo se kaže: postoje dvije vrste plagijate:1. Direktni i 2. indirektni. Prvi je kada prepišemo tuđ tekst, a drugi, kada tekst nekog autora prepričamo.  Mada ja u ovoj temi nemam reći ništa novo sem da ponovim ono što su rekli Šmeman, Mitr. Zizjulas i vl. Ignjatije....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja sam u srednjoj prepisao ceo maturski rad od komšike koja je god. dana starija - tema bila Množina imenica u engleskom (sad se setih nešto)

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...