Jump to content

СМС поруке за Бадње вече и Божић

Оцени ову тему


Препоручена порука

link=topic=3414.msg337744#msg337744 date=1294188148]

najviše mrzim kad dobijem poruku u stihu jer znam da je stigla na forward   klapklap

Cirkularne poruke mi ponekad podignu samopouzdanje kad, tokom priprema za spavanje na kraju dana, zakljucim koliko sam uspela da ih zapamtim tokom dana... heheh :( bendoff

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jес да не знам цигански, али сам сигуран да је то честитка.

Е сад би се неки герман или роман, сигурно згрозио, али ми срби

волимо "наше цигане", а од недавно Роме, дакле:

Bahtalo o chestitka shukar di božić i novo godina,

in sur di meraknavle es kefasan celo godina.

O tu muzo so putro kokoshke e nojevi da davinavle jajca

i kopani mangavli, iso puno tarja, živo i zdravo.

:( klapklap bendoff ekstra :)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ћу да изримујем нешто... :smiley:

Желим ти, да ти све увек годи,

да се облачиш по последњој моди,

да изгледаш ко билдер боди,

да се купаш у ђакузи води.

Седмицу на лото-у, ти убоди.

Мир Божији, Христос се роди!!!

0104_cheesy

:( klapklap bendoff ekstra :) crosseo :(

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не волим кад добијем циркуларну, типску поруку...сматрам да у њој нема довољно искрености , љубави а нарочито сопственог труда да свакој особи појединачно напишеш нешто из свог срца... :)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ћу да изримујем нешто... :smiley:

Желим ти, да ти све увек годи,

да се облачиш по последњој моди,

да изгледаш ко билдер боди,

да се купаш у ђакузи води.

Седмицу на лото-у, ти убоди.

Мир Божији, Христос се роди!!!

0104_cheesy

0110_hahaha

Нека Господ са небеса купи теби мерцедеса, а по жељи благог Христа, нек' то буде дизел 300, јер мечка је увек у моди - Мир Божији - Христос се роди!!!

,,Аудија каравана'' желим ти за Бадњег дана, 100 квадрата новоградње желим ти за Вече бадње. Ако треба још и нека кинта онда брате, мора да се ринта!!!

winter  joooj  joooj

Нек` у ово Бадње вече буде гаса да потече. Нека наша земља цела има топла грејна тела. А мазута кад нестане и пресуше водне бране, кад заледе грејна тела и сан усни земља цела, тад викнимо сви у глас: ,,БРАЋО, РУСИ, ДАЈТЕ ГАС! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Sorry, saonice su mi koma, irvas mi je high, zato ti nisam upao niz dimnjak znaj, pukla mi je s darovima vreća, ali ti ipak želim srećan Bižić i da te prati sreća!"

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Generalno gledano,ovakve i slične poruke pokazuju koliku ljudi potrebu imaju da iskažu i dožive nešto lepo tokom praznika ali nisu u stanju da ovaplote lepotu  (to malkice teže ide bez same Lepote ) pa zbog toga ispadaju ovako trivijalni i čak smešno-glupi stihovi i želje... bez obzira na dobru nameru

sve u svemu... držimo se mi liturgije ... to treba slati ljudima za Božić TJ. DAN RANIJE... nešto tipa...ej,hoćeš sa mnom sutra na liturgiju... 0912_sport društvo,fenomenalna klopa i piće... i sve je za DŽ

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

link=topic=3414.msg338302#msg338302 date=1294274147]

Generalno gledano,ovakve i slične poruke pokazuju koliku ljudi potrebu imaju da iskažu i dožive nešto lepo tokom praznika ali nisu u stanju da ovaplote lepotu  (to malkice teže ide bez same Lepote ) pa zbog toga ispadaju ovako trivijalni i čak smešno-glupi stihovi i želje... bez obzira na dobru nameru

sve u svemu... držimo se mi liturgije ... to treba slati ljudima za Božić TJ. DAN RANIJE... nešto tipa...ej,hoćeš sa mnom sutra na liturgiju... stadaradim društvo,fenomenalna klopa i piće... i sve je za DŽ

0912_sport

čast onim porukama čiji korijen se razgranava plodnim tlom hrišćanske duše

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[W.A.Mozart] и 91 гостију прегледају ову тему.

al je tema popularna  leteti

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

SVETO DRVO BADNJEG JUTRA ŠTO VAM DANAS KUĆU KRASI,NEK DONESE SVAKU SREĆU I OD SVAKE MUKE SPASI.SREĆNO BADNJE JUTRO,DA OSTVARIŠ SVAKI SAN,POMOGAO TI BADNJI DAN,DA U KUĆI NOVAC TEČE,POMOGLO VAM BADNJE VEČE.NEK SE SREĆA SA ZDRAVLJEM SRODI

+MIR BOŽJI HRISTOS SE RODI +

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Христос се роди!  Ако шаљем СМС са циљем да честитам Божић редовно шаљем овај поздрав. Наравно, кад добијем СМС исте садржине, одговарам: Воистину се роди!

Поздрав

klapklap  :cheesy:

Мир Божији, Христос се роди!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...