Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Auror mora engleski da prica jer mu je onda misao na dohvat ruke tu u plicaku.

Za nesto dublje potreban mu je otac.

Sto se apostola tice ovo je pouka iz poslanice a ne marketing na osnovu cega bi trebalo apostola izabrati za vlast u regionu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Niti vam je jasno Bozje dopustenje koliko vidim...takodje i slobodna volja o kojoj apostol prica na onakav nacin.

Vise ce Hristos uraditi za gej populaciju nego svi humanitarci ikada.

Totalitarizam je nesto sto je potpuno strano pravoslavcima ali nije nam strano da budemo lovci na dushe koje treba stititi edukovati i prosvetliti a ne da im samo dozvolimo paradu sa recima ma ne zanima me sta rade i ko ih ....

nek se setaju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Drago mi je da se Srbija osvescuje i da odbacuje lance konzervatizma i nametnutih stavova.Ja vec dugo imam jedan problem a nikao da izadjem iz ormara.Ja zapravo volim pse i imam zelju da ozenim jednu prelepu zenkicu.A posle da usvojim dete.Znam da cu to dete voleti i pruziti mu pristojan dom,imam i mogucnosti.Sad mi je drago sto ne postoji ni jedan neosporiv dokaz da je to nesto neprirodno,pogotovo sto se zna da je pas covekov najveci prijatelj.Nema ni jedne prepreke,posto cu dete uzeti iz odvratnog sirotista i pruziti mu bolje uslove.Samo cekam da se dozvoli da se nas brak ozakoni pa cu tek onda usvojiti.Jer moja seksualna orjentacija ne treba nikako da se dovodi u vezu sa kvalitetom zivota mog deteta.Sledeci korak mi je organizacija parade ponosa da svi vide koliko s am ja i meni slicni ponosni na svoju slobodu izbora.Znam da cete me podrzati jer ste liberalni i tolerantni.Zivela sloboda.

 

 

:ladan:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Drago mi je da se Srbija osvescuje i da odbacuje lance konzervatizma i nametnutih stavova.Ja vec dugo imam jedan problem a nikao da izadjem iz ormara.Ja zapravo volim pse i imam zelju da ozenim jednu prelepu zenkicu.A posle da usvojim dete.Znam da cu to dete voleti i pruziti mu pristojan dom,imam i mogucnosti.Sad mi je drago sto ne postoji ni jedan neosporiv dokaz da je to nesto neprirodno,pogotovo sto se zna da je pas covekov najveci prijatelj.Nema ni jedne prepreke,posto cu dete uzeti iz odvratnog sirotista i pruziti mu bolje uslove.Samo cekam da se dozvoli da se nas brak ozakoni pa cu tek onda usvojiti.Jer moja seksualna orjentacija ne treba nikako da se dovodi u vezu sa kvalitetom zivota mog deteta.Sledeci korak mi je organizacija parade ponosa da svi vide koliko s am ja i meni slicni ponosni na svoju slobodu izbora.Znam da cete me podrzati jer ste liberalni i tolerantni.Zivela sloboda.[/size]

 

 

:ladan:

Sjajan si u svojoj slobodi koju samo liberalno krilo drzi kao lek za ceo svet.

Molim te vidi ako ikako mozes na javnom mestu da zagrlis svoju kucu i da je ljubis jer je to neosporno pravo svakog ljubavnog para ... pisao bi ti jos ali to cu ti reci ako ikada odemo na pivo prijatno si me iznenadio i ziv mi bio na mnogaja ljeta.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I naravno da ne zaboravim i bracu pedofile,nekrofile,incestoidne    moraju da imaju svoja prava necu da dozvolim da mi ateisticko-pedreski konzervativci odredjuj sta je sexualna orijentacija......i da se ugraovaju nasa ustavno zagarntovana prava na slobodan sex,brak i usvajanja dece...... :navijanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sjajan si u svojoj slobodi koju samo liberalno krilo drzi kao lek za ceo svet.

Molim te vidi ako ikako mozes na javnom mestu da zagrlis svoju kucu i da je ljubis jer je to neosporno pravo svakog ljubavnog para ... pisao bi ti jos ali to cu ti reci ako ikada odemo na pivo prijatno si me iznenadio i ziv mi bio na mnogaja ljeta.

 

Uh znas kako....sa velikom ljubavlju i strascu.....al ne daju nam da izlazimo u javnost...ovi ateisticko-homoseksulani konzervativci ne postuju nasu razlicitost.....na koju imamo pravo po svim konvecijama i po ustavu....moja kuckica je izuzteno nesrecna zbog toga...nadam se da ce nevladin sektor   kao i drzava da finansira nasu borbu za sexulanu slobodu i pravo na ljubav...ne dozvoljavam da mi atesticko-homoseksualna druzina namece svoje moralne vrednosti..... :dedica:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uh znas kako....sa velikom ljubavlju i strascu.....al ne daju nam da izlazimo u javnost...ovi ateisticko-homoseksulani konzervativci ne postuju nasu razlicitost.....na koju imamo pravo po svim konvecijama i po ustavu....moja kuckica je izuzteno nesrecna zbog toga...nadam se da ce nevladin sektor da  kao u EU da finsira nasu borbu za sexulanu slobodu i pravo na ljubav...ne dozvoljavam da mi testicko-homoseksualna drzina namece svoje moralne vrednosti..... :dedica:

Moramo brate da poradimo na tome i da se borimo javno jer na kraju ce tvoja kuckica otici kod psihijatra a znam da bi to i tebe bolelo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moramo brate da poradimo na tome i da se borimo javno jer na kraju ce tvoja kuckica otici kod psihijatra a znam da bi to i tebe bolelo.

 

 jeste plasim se da ne dozivi nervni slom....i cela porodica ju je odbacila zbog toga ..sto je diskriminacija....izuzetno pati zbog toga......

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Drago mi je da se Srbija osvescuje i da odbacuje lance konzervatizma i nametnutih stavova.Ja vec dugo imam jedan problem a nikao da izadjem iz ormara.Ja zapravo volim pse i imam zelju da ozenim jednu prelepu zenkicu.A posle da usvojim dete.Znam da cu to dete voleti i pruziti mu pristojan dom,imam i mogucnosti.Sad mi je drago sto ne postoji ni jedan neosporiv dokaz da je to nesto neprirodno,pogotovo sto se zna da je pas covekov najveci prijatelj.Nema ni jedne prepreke,posto cu dete uzeti iz odvratnog sirotista i pruziti mu bolje uslove.Samo cekam da se dozvoli da se nas brak ozakoni pa cu tek onda usvojiti.Jer moja seksualna orjentacija ne treba nikako da se dovodi u vezu sa kvalitetom zivota mog deteta.Sledeci korak mi je organizacija parade ponosa da svi vide koliko s am ja i meni slicni ponosni na svoju slobodu izbora.Znam da cete me podrzati jer ste liberalni i tolerantni.Zivela sloboda.

:ladan:

Ako pronadjes nacin da pas da svoju saglasnost da zeli takvu zajedicu s tobom, aferim! Neka vam je srecno i bericetno.

Mada s obzirom da u istoriji ljudske civilizacije jos ni jedan pas nije pokazao sposobnost prezentovanja razuma kroz komunikaciju, mislim da ces imati poteskoca.

A, ako i bez njene saglasnosti udjes u tu vezu, onda si monstrum koji seksualno zloupotrebljava zivotinje.

Isto je i kod nekrofila.

Isto i kod pedofila.

isto i kod vas zoofila...

Ps. Evo cetvrti put citam ovaj post, i ne mogu da se nacudim kolko su to logicki proste stvari (level: obdaniste) pa opet mnogi iz teme u temu pokazuju zastrasujucu nesposobnost da taj koncept razumeju...

Zanimljivo... Zaista zanimljivo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...