Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Znaci blago receno lupio si za garancije drzave...nema veze nije tema ovde to.....

 

Sve je na klipu objasnjeno koji sam ti dao, kako se stvaraju baloni i kako pucaju. Ali i dalje je cinjenica da su libelarne zemlje naprednije od nelibelarnih. Kada god se zemlja libelarizuje ona napreduje. 

 

Kome je stvarno stalo do drzave i iole se posveti da pogleda drzave u svetu koje napreduju i koje ne napreduju videce da je libelarizacija jedan od glavnih elemenata napretka. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неће бити, Петре. Да би постојали сви ти, како кажеш, аспекти гледања, људска права и др., мораш да постојиш. Постојање, живот је темељ свега. А живот управо стоји на хетеросексуалном а не хомосексуалном односу. Дакле, хетеросексуалност је већа, онтолошки важнија, ако хоћеш.
Свет не би престао да постоји без хомосексуалности, али без сједињења мушког и женског (природно или у лабараторији) би.

 

Zivot ne stoji ni na homoseksualnom ni na heteroseksualnom odnosu. On postoji pre svega toga. Ako mislis samo na ljude - onda da. Ali daleko od toga da bi svet prestao da postoji.

 

Ово говорим не у циљу забране било чега.

Onda je sve ok sto se mene tice.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када је интерес народа битнији од "интереса" народа!

Како је добро, када неко, ко за себе сматра да треба да заступа интересе свог народа, стварно то и ради, а не иде на штету и себе и људи око себе зарад пролазних и / или личних интереса...

 

Шта рећи сем - браво брате Путине! :)

"Ми у заједницу Бога Оца улазимо једино преко Христа, а не личним подвизима и заслугама" Архимандрит Сава Јањић

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Када је интерес народа битнији од "интереса" народа!
Како је добро, када неко, ко за себе сматра да треба да заступа интересе свог народа, стварно то и ради, а не иде на штету и себе и људи око себе зарад пролазних и / или личних интереса...
 
Шта рећи сем - браво брате Путине! :)

 

 

 

Izlecio si bolesne, nahranio si gladne, usrecio si sirocice, aslfatirao si ulice i generalno spasio si rusiju iz bede tako sto si zabranio, diskriminisao i stigmatisao homoseksualce josh vise. Tako si spasio interes naroda, i sprecio mnoge stete koje homoseksualci cine po ekonomiju, ulice, gladnu decu, ljude bez posla! 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izlecio si bolesne, nahranio si gladne, usrecio si sirocice, aslfatirao si ulice i generalno spasio si rusiju iz bede tako sto si zabranio, diskriminisao i stigmatisao homoseksualce josh vise. Tako si spasio interes naroda, i sprecio mnoge stete koje homoseksualci cine po ekonomiju, ulice, gladnu decu, ljude bez posla!

Bravo brate Putine! :D

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izlecio si bolesne, nahranio si gladne, usrecio si sirocice, aslfatirao si ulice i generalno spasio si rusiju iz bede tako sto si zabranio, diskriminisao i stigmatisao homoseksualce josh vise. Tako si spasio interes naroda, i sprecio mnoge stete koje homoseksualci cine po ekonomiju, ulice, gladnu decu, ljude bez posla! 

 

 I to Putin radi ne brini se..... greengrin   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 I to Putin radi ne brini se..... greengrin   

 

I ne bas efektivno sa obzirom kojim resursima raspolaze, :

 

 

 World 70,201,920 1 22px-Flag_of_the_United_States.svg.png United States 14,991,300 2 22px-Flag_of_the_People%27s_Republic_of_ China 7,203,784 3 22px-Flag_of_Japan.svg.png Japan 5,870,357 4 22px-Flag_of_Germany.svg.png Germany 3,604,061 5 22px-Flag_of_France.svg.png France 2,775,518 6 22px-Flag_of_Brazil.svg.png Brazil 2,476,651 7 22px-Flag_of_the_United_Kingdom.svg.png United Kingdom 2,429,184 8 22px-Flag_of_Italy.svg.png Italy 2,195,937 9 22px-Flag_of_India.svg.png India 1,897,608 10 22px-Flag_of_Russia.svg.png Russia
 
oduzmi mu naftu i gas na kojima rusija najvise i zaradjuje, koje nemaju ni UK, ni italija, ni nemacka, ni francuska... i rusija ce da padne josh 10-15 mesta. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako sto se tice prvog prava mislim da si apsolutna komunjara(u filozofiji). Zato sto imas stav da ljudi postoje zbog drzave a ne drzava zbog ljudi. To ti je socijalizam par exelance. 

 

Управо супротно . Држава који постоји због људи ће бранити интересе оних који је издржавају. Када даш свима иста права долазиш у ситуацију да људи постоје због државе. То је као кад би ти плаћао стан, а онда дође неко, усели се , не плаћа станарину, рачуне а има иста права као ти, и то не зато што му ти дозвољаваш већ јер немаш никаквог избора, приморан си.

 

 

 

Problem je sto u filozofiji poltiike jesi blizak fasistima

 

 

Не , у фашизму грађанин који издржава и брани државу нема никаква права. Већ власт држе обично беспосличари и вуцибатине који никад ничим нису допринели бољитку државе , типа Хитлер и Стаљин.

 

 

 

Evo kina, libelarizovala trziste, prosperira.

 

Да,  Кина је позната по либерализму. Зато и има најразвијенији систем за цензуру интернета на свету.

 

 

 

Pa dobro... koje bi ti pravo oduzeo besposlicaru kao sankciju? 

 

Право на гласање на пример. Иначе једино право кје човеку несме никадф да буде угрожено ма какав да је , је право на живот . Сва остала се могу одузети и у пракси се и одузимају.

 

 

 

Ja iskreno mislim da smo sva ta prava dobili od Boga

 

Од Бога смо добили слободу дату из љубави, јер нас за Бога везује љубав и ту слободу нам нико не може одузети. За државу нас везује корист, нико није из љубави тражио законе и управљање , већ да би могао нормално да функционише .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо супротно . Држава који постоји због људи ће бранити интересе оних који је издржавају. Када даш свима иста права долазиш у ситуацију да људи постоје због државе. То је као кад би ти плаћао стан, а онда дође неко, усели се , не плаћа станарину, рачуне а има иста права као ти, и то не зато што му ти дозвољаваш већ јер немаш никаквог избора, приморан си.

 

I homoseksualci izdrzavaju drzavu.  I oni podjednako placaju poreze kao nehomoseksualaci, tako da ti je argument poprilichno falican. 

 

Не , у фашизму грађанин који издржава и брани државу нема никаква права. Већ власт држе обично беспосличари и вуцибатине који никад ничим нису допринели бољитку државе , типа Хитлер и Стаљин.

 

 

To  i jeste problem sa centralnim drzava. Budale i besposlicari vrlo brzo zavrse kao "vlast" koja odredjuje koja prava imamo ja i ti. Zato i propadaju. 

 

Да,  Кина је позната по либерализму. Зато и има најразвијенији систем за цензуру интернета на свету.

 

 

 

Kinesko trziste je trenutno najlibelarnije na svetu, ponavljam trziste. Ne pricam o cenzuri interneta i libelarizaciji drustva. 

 

Од Бога смо добили слободу дату из љубави, јер нас за Бога везује љубав и ту слободу нам нико не може одузети. За државу нас везује корист, нико није из љубави тражио законе и управљање , већ да би могао нормално да функционише .

 

 

Upravo, homoseksualci koriste drzavi i zat odrzava ne treba da im staje na put. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо супротно . Држава који постоји због људи ће бранити интересе оних који је издржавају. Када даш свима иста права долазиш у ситуацију да људи постоје због државе. То је као кад би ти плаћао стан, а онда дође неко, усели се , не плаћа станарину, рачуне а има иста права као ти, и то не зато што му ти дозвољаваш већ јер немаш никаквог избора, приморан си.

 

Kakve to veze ima ... i invalidi su lica koja ne mogu da rade pa imaju mišljenje o tome ko bi trebalo da reprezentuje građane i vodi državu. Izbori pokazuju mišljenje građana koji politički program je najbolji, a ne šta bi oni uradili ... tako da nezaposlen ekonomista može da bude mnogo više pozvan da da svoje mišljenje (glas) od zaposlenog stolara. ;)  

 

Читај шта пишем и не стављај ми у уста нешто што нисам ни мислио ни рекао. Покушај да прочиташ и да разумеш шта сам написао. 

 

Šta u tvom svetonazoru ima teško da se razume - jedni treba da imaju prednost nad drugim jer obezbeđuju život kroz imanje potomstva ... ja te samo pitam zašto bi to bio kriterijum? Jehovini svedoci pozivaju na nemanje bilo kakvih odnosa, zašto oni ne bi bili u pravu ... još ako dodaš činjenicu da treba malo da prikočimo jer nas već ima 7 milijardi sa tendencijom eksponencijalnog rasta.  ;)

 

Ti možeš da se zalažeš protiv bele kuge u Srbiji i povećavanju stanovništva ... ali su onda ove grupe građana po tebi nižeg reda:

- homoseksualci, lezbejke ...

- ljudi koji imaju stranog partnera

- ljudi koji se žene ili udaju ali nemaju decu

- ljudi koji se ne žene i ne udaju

 

Kako bi uopšte napravio razliku između ovih gorepomenutih grupa?  :rolleyes:

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I homoseksualci izdrzavaju drzavu.  I oni podjednako placaju poreze kao nehomoseksualaci, tako da ti je argument poprilichno falican. 

 

И имају сва права као и остали грађани, чиме очигледно нису задовољни. 

 

 @ hansbrough

 

?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И имају сва права као и остали грађани, чиме очигледно нису задовољни.

 

Neće se oni smiriti sve dok nebudu mogli da usvajaju decu, a posle toga će verovatno da traže da ne smemo da čitamo Bibliju na javnom mestu jer sadrži govor mržnje po njima...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...