Jump to content

Стид и бестидност или како смо стигли докле јесмо


Препоручена порука

како смо стигли докле јесмо

или ти "до чије мере смо стали" што рече она мис :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kaze moj suprug, najgore su ove zakopcane do grla.. :)

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. .....Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju..... Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad ja nisam bio dobar?

Evo žrtvovaću se za družinu i organizaciju neka svi napadi idu na mene, a vi se bavite na miru organizacijom i izjavama za medije. Ja ću da podnesem ono najteže sve te napade da bi vi imali mira. OK? 

 

nije ok, nikako nije ok, prvo moraš dobro da učiš i da slušaš mamu....

drugo, moći ćeš da prmiš napade samo s levog krila,za početak....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad ja nisam bio dobar?

Evo žrtvovaću se za družinu i organizaciju neka svi napadi idu na mene, a vi se bavite na miru organizacijom i izjavama za medije. Ja ću da podnesem ono najteže sve te napade da bi vi imali mira. OK? 

 

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...