Jump to content

BRITANSKI BBC PRIZNAO: Bombardovali smo vas osiromašenim uranijumom, u Srbiji će od raka umreti još 10.000 ljudi!


Guest - . . .-

Препоручена порука

Pa da, logično je -  taj osiromašeni uranijum ima atomsku masu 2.5 do 3 puta veću nego čelik ili bakar ili olovo ili bilo šta drugo, i sad videh da se koristi za oklope vozila, medicinske kontejnere... 

 

 

Radioaktivan je jako jako malo, eventualno ako ga ingestiraš (zbog radioaktivnosti industrijskih prethodnika)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iskreno kada vidim ove price "PRIZNAO" "SOKANTNO" itd... odma mi se budi bs detector.

 

Svasta je ovde receno ali meni je sokantine da  duvanski dim u Srbiji mnogo vise ljudi dovede na godisnjem nivou do te bolesti, nego sto ce sve nato bombe svud u svetu da pobiju direktno dok nato bude postojao.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

duvanski dim u Srbiji mnogo vise ljudi dovede na godisnjem nivou do te bolesti, nego sto ce sve nato bombe svud u svetu da pobiju direktno dok nato bude postojao.

Релевантан линк, колега, релевантан линк? Ко је, кад, где и којим методама вршио истраживања на ову тему?

Мора за шестицу мало опширније ово...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Englezi su stoka.

 

 

Nemoj tako, stoka u svemu zna za meru i bolja je od engleza po svemu. Posle Amerikanaca, Englezi su pocinili najmasovniji genocid nad mnogim narodima u novijoj istoriji.

"Наситио сам се преслатких причешћа Раја и старао сам се да се не погордим. Напио сам се прегорких вода пакла, али сам се старао да се не утопим у безнађу." Јефрем Катунакијски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Релевантан линк, колега, релевантан линк? Ко је, кад, где и којим методама вршио истраживања на ову тему?

Мора за шестицу мало опширније ово...

 

 

Da li stvarno treba da ti dajem relevantan link za stetnost cigareta i duvanskog dima na ljudski organizam?

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090509225258AAjvOml

 

Nije poenta u natu, nego sto se mi oko toga peglamo ceo zivot, sve zbog politike. Brinemo brigu oko problema koji je uzeo svoj danak, dok imamo realne svakodnevne probleme koji i dan dans uzimaju mnogo veci danak.

 

oko 16 000 ljudi u Srbiji ubije svake godine duvan.

 

http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/cigarete-godisnje-ubiju-16.000-ljudi-u-srbiji_357297.html

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li stvarno treba da ti dajem relevantan link za stetnost cigareta i duvanskog dima na ljudski organizam?

Не, него оно што си навео, упоредну табелу колико људи је до сада у свету страдало од нато бомби а колико у Србији од дувана. Али под условом да је недвосмислено доказано да је коришћење дувана директан узрок смрти...

http://www.gavagai.pl/nato/osiromaseni.htm 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, него оно што си навео, упоредну табелу колико људи је до сада у свету страдало од нато бомби а колико у Србији од дувана. Али под условом да је недвосмислено доказано да је коришћење дувана директан узрок смрти...

http://www.gavagai.pl/nato/osiromaseni.htm

 

 

Uporedna tabela je figurativne prirode. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тебе мора да је ујела нека озбиљна мува...читај неке шале, орасположи се...Сад ће снег да престане, биће сунца...

 

Jutros mi je urnisao oci jedva sam gledao dok sam iso :S 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...