Библијска еволуција и научна еволуција - да ли је ово иста ствар, или постоји разлика?
Да ли библијско стварање треба препустити науци, или га треба тумачити као метафизички догађај?
4 члановâ је гласало
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
Препоручена порука