Jump to content

Скоро па порнографија на сајту РТС-а или нешто друго?

Оцени ову тему


Иван Недић

Препоручена порука

Новогодишња честитка сајта "јавног сервиса европске Србије" доноси нам веома експлицитан, готово порнографски материјал. Конкретно - обнажене женске груди.

С обзиром на наслов и садржај теме, прекршићу правило да је пожељно да се тема постави са фотографијом. А овде би их било обиље, и то веома "врућих". Преносим само текст.

Изворник: http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/501/%D0%97%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%99%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1240038/%D0%A1%D0%B0+%D1%9A%D0%B8%D0%BC%D0%B0+%D0%BC%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B0+%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0+%28Breast+Wishes+III%29.html

 

 

понедељак, 31. дец 2012, 19:17 -> 19:28

Са њима мраза нема (Breast Wishes III)

 

Немачка докторка Карен Ведерби је доказала да гледање у женске груди по 10 минута дневно, продужава живот мушкој популацији за читавих пет година! Е, па да сте ви нама срећни и дуговечни, а за остало ћемо лако.

Читаоцима британског магазина Натс је „стално" Нова година! Зато се и не љуте што ми сваког 31. децембра завиримо у њихово „чаробно снежно двориште".

Не бисмо ми, али ви имате право да знате све!

 

Захваљујући Луси, Никол, Роузи, Емили, Стејси, Дени, Клаудији и осталим власницама, како уредници ове „сликовнице за мушкарце" то стално истичу, најлепших груди Британије, Натсове новогодишње честитке су и у Србији постале најишчекиваније.

Отуд и трећи део серијала "Breast Wishes" [опрез! и на овом линку сличан садржај - И. Н.]. Срећна вам Нова година!
НЕМА ЗИМЕ НИ ОВЕ ЗИМЕ!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обнажене женске груди су порнографија? Ти канда ниси топле летње дане проводио на медитеранским плажама, рецимо Грчке?

Па он је човек руски зет.  gringrin

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље да се запитамо зашто 80% Србије слави нову годину, а при том ни не помисле на пост, а камоли да га држе

 

Из једноставног разлога што 80% становника Србије нису хришћани.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е лепо, браћо, презентујте свима јавно став Цркве о оваквим стварима. Мислим Цркве као скупине грешника, а не као Христовог тела. Само, не заборавите да јавност та два не разликује. И да је посећеност овог сајта огромна

  • Волим 1

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље да се запитамо зашто 80% Србије слави нову годину, а при том ни не помисле на пост, а камоли да га држе, то је на жалост и Црква крива. А ове слике су само последица тога. Као и ти, ниси поставио питање славља и мрса нове године, него ти од свега запале ове цице за око .smesko. А ја ти се у моје име захваљујем што си ми продужио живот за 5 година.

Samo vi sise(grudi) gledajte

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim ako ste oženjeni mogli biste iz želje da produžite si život ostati bez života.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где је граница констатовања (и уживања у) чињеница(ма) да смо ми у Цркви грешни људи од крви и меса?

Који је смисао сазнања сопственог греха и грешности?

Бити хришћанин значи бити аутентичан човек, а Христов...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е лепо, браћо, презентујте свима јавно став Цркве о оваквим стварима. Мислим Цркве као скупине грешника, а не као Христовог тела. Само, не заборавите да јавност та два не разликује. И да је посећеност овог сајта огромна

Човече ти си скроз постао Рус , дај мало дођи себи ПриСрби се !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немачка докторка Карен Ведерби је доказала да гледање у женске груди по 10 минута дневно, продужава живот мушкој популацији за читавих пет година!

Nemačka medicina je najbolja 301

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jbFqGPoBiaEaB.JPG

 

 

Ако вам деда мраз није донео ништа за Нову Годину , специјални одреди  српских деда мразова неће вас заборавити , Хо,хо,хо !!!

 

 

Па ком опанци Том и Џери !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...