Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

brate ako mozes napisi iznova, sad ima nas koje zanima sta je to zabranjeno

 

Iz sećanja:

 

Znate li zašto je došlo do prvog i drugog sv. rata?

 

Znate li zašto je došlo do raspada SFRJ?

 

Znate li zašto se dešava ovo danas u Ukrajini?

 

Šta znate o Bilu Gejtsu?

 

Znate li za plan da svetska populacija ne sme da pređe 500 miliona?

 

I razni linkovi o kemtrejlsima, sajtovima gde tvrde da iza kemtrejlsa stoji Bil Gejts koji zaprašuje svet, jedan link o američkom stounhendžu...i jedan video klip, čini mi se opet nešto o Gejtsu.

 

...ima verovatno još ponešto, al' sam zaboravio  :.mislise.

 

 

 

nisam znao da će da obrišu, odradio bih screenshot  :)))

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iz sećanja:

 

Znate li zašto je došlo do prvog i drugog sv. rata?

 

Znate li zašto je došlo do raspada SFRJ?

 

Znate li zašto se dešava ovo danas u Ukrajini?

 

Šta znate o Bilu Gejtsu?

 

Znate li za plan da svetska populacija ne sme da pređe 500 miliona?

 

I razni linkovi o kemtrejlsima, sajtovima gde tvrde da iza kemtrejlsa stoji Bil Gejts koji zaprašuje svet, jedan link o američkom stounhendžu...i jedan video klip, čini mi se opet nešto o Gejtsu.

 

...ima verovatno još ponešto, al' sam zaboravio  :.mislise.

 

 

 

nisam znao da će da obrišu, odradio bih screenshot  :)))

Не вреди ти то ништа. Приложио сам и линкове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače ovo je prava istina: http://harddawn.com/...gels-in-heaven/

 

Auuuu  suncde ti poljubim.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако си иоле у стању, држи се РЕАЛНОСТИ.

Ja ti kažem da je tealnost da militantni ateisti i antihristovi borci trenutno pri zaprašivanju koriste hemikalije da bi ubili što više anđela, tako da kada dođe do finalnog obračuna antihristu bude lakše da pobedi. A ti ako hoćeš veruj u svoje bajke.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ti kažem da je tealnost da militantni ateisti i antihristovi borci trenutno pri zaprašivanju koriste hemikalije da bi ubili što više anđela, tako da kada dođe do finalnog obračuna antihristu bude lakše da pobedi. A ti ako hoćeš veruj u svoje bajke.

:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, имам примедбу што се тиче овог форума.

 

Једна је да ко год неки члан унесе измене у свом посту не обележава се да је извршена измена уколико је неко други већ одговорио на првобитни непрерађени пост. Свака даља измена поста сасвим обесмишљава све даље ниже новије постове.

 

Друго, упућујем захтев да у року од пола сата да админ врати моје избрисане постове иначе слободно ме банујте. 

 

За оне искрене чланове овог форума који СТВАРНО занима у вези запрашивања, прочитајте од прве стране па до задње на овој страни.

 

За сваки случај ЗБОГОМ!

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, имам примедбу што се тиче овог форума.

 

Једна је да ко год неки члан унесе измене у свом посту не обележава се да је извршена измена уколико је неко други већ одговорио на првобитни непрерађени пост. Свака даља измена поста сасвим обесмишљава све даље ниже новије постове.

 

Друго, упућујем захтев да у року од пола сата да админ врати моје избрисане постове иначе слободно ме банујте. 

 

За оне искрене чланове овог форума који СТВАРНО занима у вези запрашивања, прочитајте од прве стране па до задње на овој страни.

 

За сваки случај ЗБОГОМ!

У сваком случају, хвала ти на труду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi Zdusane ako si mislio da je prosvetljivanje naroda lak posao prevario si se. Ne moze to tako "obrisali mi post - zbogom!". Bill Gates nije izgubio nadu kad  u pocetku stopa autizma i steriliteta posle vakcinisanja nije dostizala neki znacajniji porast a vidi danas kako je. Ne smes tako lako da odustajes! xD

Sa tim uvidima koje imas dolazi i velika odgovornost. Imas duznost da siris te informacije dalje uprkos svim preprekama!! xDD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi Zdusane ako si mislio da je prosvetljivanje naroda lak posao prevario si se. Ne moze to tako "obrisali mi post - zbogom!". Bill Gates nije izgubio nadu kad  u pocetku stopa autizma i steriliteta posle vakcinisanja nije dostizala neki znacajniji porast a vidi danas kako je. Ne smes tako lako da odustajes! xD

Sa tim uvidima koje imas dolazi i velika odgovornost. Imas duznost da siris te informacije dalje uprkos svim preprekama!! xDD

Кад ми је ВЕЋ неки админ обрисао мој први пост, то много говори о њему, а и ко зна колико је њих админа са њим. Очигледно је да је овај форум под контролом тј. не дозвољава да истина изађе на видело и немам стрпљења да се борим са таквим админом и инима ......

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прошло је пола сата и видим да ми није ни враћен први пост.

 

 

 

Нек Вам је осталим поштеним члановима овог форума БОГ У ПОМОЋИ.

 

 

 

ЗБОГОМ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...