Jump to content

Храмови у Београду које најчешће посећујете (и адресар)

Оцени ову тему


Препоручена порука

цркву светог Саве на Врачару, манастир светог архиђакона Стефана Првомученика у Сланцима, манастир Брезовац посвећеног светим Архангелима Гаврилу и Михаилу код Аранђеловца

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?????? ???? ?? ???????, ???????? ?????? ?????????? ??????? ???????????? ? ????????, ???????? ???????? ?????????? ?????? ??????????? ??????? ? ??????? ??? ???????????

???? ???? ?? ???? ?????? ????? ?.???????? ???????
Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?????? ???? ?? ???????, ???????? ?????? ?????????? ??????? ???????????? ? ????????, ???????? ???????? ?????????? ?????? ??????????? ??????? ? ??????? ??? ???????????

???? ???? ?? ???? ?????? ????? ?.???????? ???????

???, ????????? ??????????? ????? joooj

?? ????? ?? ??????, ?? ?????????, ??? ????????? ??????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највише Посећујем своју Црку(ту чтецирам) - Светог Архангела Гаврила код ЈНА стадиона, потом, Храм светог Саве, цркву св.Марка, Руску Цркву, Цркву св.Ружице и Св.Петке на Калемегдану, Вазнесењску Цркву, Александар Невски итд...  joooj

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ??????????? ????????? ?????????, ?????? ???? ?????????, ?????? ????? ?????? ????.

? ? ?????????????? ??? ???????? ?????? ??? ????? ?????????, ?? ? ?? ??? ???? ?? ???????? ?????? ????? joooj

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е ја сам једно време ишао на вечерња у светог Александра Невског, док сам радио на Дорћолу ... отац Ваја је још тамо?

храм ми је остао крајње упечатљив по оној огромној икони ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

? ?? ??? ????? ????? ???? ?? ??????? ? ?????? ?????????? ???????, ??? ??? ????? ?? ??????? ... ???? ???? ?? ??? ?????

???? ?? ?? ????? ?????? ????????? ?? ???? ???????? ????? ...

?? ???????? ???? ?????? ? ???? ?????? ?????????? ??????? (?. ???? ?? ??? ????, ?????), ? ???? ? ???? ?????????? ????? ????? ??????? ? ??????!

?? ?????, ????????????? ?? ?????? ?? ????? ?????? ???????? ??????????, ?? ??? ? ???? ??????????? ????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Храм Преображења Господњег Видиковац, храм Светог Луке филмски град/Кошутњак, храм Светог Саве.

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?????? ???? ?? ???????, ???????? ?????? ?????????? ??????? ???????????? ? ????????, ???????? ???????? ?????????? ?????? ??????????? ??????? ? ??????? ??? ???????????

???? ???? ?? ???? ?????? ????? ?.???????? ???????

? ?? ?? ????? ???? ?? ???????  joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?????, ????????????? ?? ?????? ?? ????? ?????? ???????? ??????????, ?? ??? ? ???? ??????????? ????.

????????

???????  1317_womens

?? ?? ????, ?????? ?? ?? ??? ???? ???? ????????, ?????? ?? ???? ??? ??? ?? ??????? ?? ???????????  0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Црква Светог кнеза Лазара на Звездари, познатија као Лазарица. Дивни свештеници, свакодневне молитве и помазање уљем пред иконом Светог Мине (после вечерња и јутрења), средом акатист Светим српским молитвеницима, петком акатист Светом Мини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...