Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Не треба да вам говорим чије су ово речи, вероватно знате:

Profesor je odreagovao više nego primereno, mahanje rukama ispred lica, bacanje soli preko ramena i slične BUDALAŠTINE nemaju šta da traže u školama! Isto kao i debilna veronauka gde se neobrazovani kreteni iživljavaju nad nedužnom decom i zlostavljaju njihove male mozgove u razvoju!

Šta ti još nije jasno?

Он је бар искрен, односно довољно наиван да не уме вешто да прикрије прави мотив "борбе за секуларност". Не уме, као "секуларни професор" да мржњу према вери увије у "секуларне флоскуле" (за то треба бити и интелигентан, вероватно).

Некада размишљам о онима који се буне против ТЕ, због тврдње да човек потиче од исте природе као и све около њега, да су његови природни рођаци мајмуни, али и сви остали почев од најпростиј ћелије. Мене то ни мало не љути. Чак, та чињеница ми сведочи истинитост онога што ме учи моја вера - да сам свештеник творевине, литург који собом приноси свецелу природу Богу. Мене од те чињенице, да сам природни рођак мајмуна, више иритира чињеница да са оваквим примерцима хомо сапиенса, какав је цитирани коментатор, делим исту врсту, припадам истој врсти као и он. Већа ми је то увреда од онога да сам природни рођак мајмуна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Господине Марко Екмеџићу, изволите корпус деликти - говор мржње вашег "потпредседника": "будалаштина која нема шта да тражи у школама", "необразовани кретени", "иживљавање над недужном децом", "злостављање дечијих мозгова".

Ову будалу би стварно неко требао да тужи и да животињу коначно смести тамо где јој је место: ако је болестан у лудару, а ако је безобразан у затвор.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemoj to da mešaš Aleksandre, nije problem verske nastave (ne)dobrovoljnost... niti dobrovoljno pohadjanje veronauke ima bilo kakve veze sa primedbama koje se na račun veronauke iznose...

Знам твој став око "проблема" верске наставе. А видиш ли проблем у оном ставу? Да ли је то кршење принципа секуларности?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada je nivo Peđanske blagodati preko 60%, onda nema uvijenog izražavanja. Onda se ide na otvoreno flamovanje, a intenzitet zavisi od trenutnog nivoa. Za neke suptilnije akcije, kao što je, na primer, trolovanje sa infiltracijom, poželjno je spustiti nivo ispod 30%.

Одлично. То је прави начин да човек покаже колики је простак и примитивац.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada je nivo Peđanske blagodati preko 60%, onda nema uvijenog izražavanja. Onda se ide na otvoreno flamovanje, a intenzitet zavisi od trenutnog nivoa. Za neke suptilnije akcije, kao što je, na primer, trolovanje sa infiltracijom, poželjno je spustiti nivo ispod 30%.

Jer ovo ozbiljno mislis ili se zezas ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ozbiljno. Kada sam počinjao infiltraciju na Ihtus, držao sam ispod 30%, sve dok nisam digao nivo na preko 80% i tu su temu obrisali. Na Šestodnevu sam odmah navalio.

Ti uvek imas 100% trolovsku blagodat i silu.

E moj Vasilije uozbilji se odrastao si covek :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada je nivo Peđanske blagodati preko 60%, onda nema uvijenog izražavanja. Onda se ide na otvoreno flamovanje, a intenzitet zavisi od trenutnog nivoa.

Za neke suptilnije akcije, kao što je, na primer, trolovanje sa infiltracijom, poželjno je spustiti nivo ispod 30%.

Hahahhahahahahah :D

legendo!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Професора треба под хитно судски процесуирати. Имамо искуства са оваквим типовима у прошлости и знамо како се све ово може завршити. Дакле, родитељи би морали да заштите дете од овог дивљака који не урла када му клинци пуштају музику или се јављају на мобилни на часу, али подивља када види знак крста.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Господине Марко Екмеџићу, изволите корпус деликти - говор мржње вашег "потпредседника": "будалаштина која нема шта да тражи у школама", "необразовани кретени", "иживљавање над недужном децом", "злостављање дечијих мозгова". Ову будалу би стварно неко требао да тужи и да животињу коначно смести тамо где јој је место: ако је болестан у лудару, а ако је безобразан у затвор.

Размишљам да са оваквим увредама и нацистичким квалификацијама које без трунке скрупула јавно износи "високоумни и претерано надарени" г. Стојадиновић заслужује да се покрене петиција за гашење овог фантомског удружења званог Атеисти Србије.

На шта ово личи? Па зар је ово слобода говора?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Размишљам да са оваквим увредама и нацистичким квалификацијама које без трунке скрупула јавно износи "високоумни и претерано надарени" г. Стојадиновић заслужује да се покрене петиција за гашење овог фантомског удружења званог Атеисти Србије.

На шта ово личи? Па зар је ово слобода говора?

И они имају образа да критикују било чији фундаментализам? "Наши", "Образ", "Двери"... па АС су гори од њих, чим имају оваквог манијака у својим редовима и то на месту потпредсендика. Докле ће да толеришу да набруталније вређа људе? Чију ја то децу као наставник злостављам? Са чијом се децом иживљавам?

Ало људи! Ово је превршило сваку меру! Овог човека треба тужити, организовати се и тужити битангу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...