Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Иначе, имао сам и ја професорку историје која је идентично поступала као овај кад се неко прекрсти на часу. Али ОК, та је стара комуњара и ексцентрик (тешки националиста и тешка комуњара у исто време), па смо јој сви одбијали на то. Генерално није лоша жена, само је много чудна. Није могла да поднесе кад је Злоболеон пао, па нас је стално чачкала око тога. А да ствар буде још гора, баш у време њеног часа био неки митинг тадашњег ДОС-а, долазило његово величанство. И ми побегнемо с њеног часа, никад нам није опростила. Не толико што смо побегли, него што смо побегли на митинг. А краљ нас је тада поздравио достојно: ”Зивела Чачачни и вас Вела Илич!” А једна друга профанка биологије, тешки атеиста, хтела да тужи Владимира Димитријевића кад је довео Мирољуба Петровића да држи предавање (ту до душе, независно од њених мотива, није да није било разлога). :)

офф: Прва је Ћоса, друга је Брана? :)

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Ето, полако суманути антитеизам седа на своје место.

Ништа што је тако сумануто не може а да не измакне контроли, као и Стојадиновићеве гротеске и сав тај милитантни антитеизам уопште.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Groba mi Marksova, njega treba na Goli Otok!

Не, већ на један квалитетан семинар о људским правима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прву си погодио, а другу омашио. Друга је Зденка, Брана је ”верник”. greengrin

А, да, Брана пева у хору и не воли Кока Колу :)

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, ако спустиш ролетне неће те више бомбардовати "секуларношћу" већ ће ти рећи да си глуп јер верујеш у "имагинарно биће". Како год окренеш, друг Маркс те гледа!

Nece nego ce da idu na konfiskaciju hramova i manastira posto oni mogu da se iskoriste na pametniji nacin.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато каже деда да треба приватизовати образовање. У приватним школама овакви људи не би имали шта да траже.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато каже деда да треба приватизовати образовање. У приватним школама овакви људи не би имали шта да траже.

Да знаш, брате. И да се онда носе и они и њихове "државне институције" у којима се мора "поштовати принцип секуларности".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, већ на један квалитетан семинар о људским правима.

Vjeruj mi lakše bi podnio Goli Otok, od seminara !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морам признати да би уживао да их гледам како се тресу пред ђацима да некога не увреде, све испоштују, а преко тога их још и нешто науче - јер тата плаћа. Ух, само кад би то доживео... :)

Као што сви ми нормални људи морамо да поштујемо људе са којима радимо.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Privatno obrazovanje nije autonomno obrazovanje i ne odgovara evropskom duhu. ;)

Тако је! Европском духу су далеко ближи ови левичари квазисекуларисти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте мало офтопик, али не могу да се суздржим да не одговорим овом Драгом. Да су приватне школе стране европском духу је глупост. Оне су постојале још у античкој Грчкој. Шта више, јако је интересантно да су све школе у Спарти биле државне, док су скоро све школе у Атини биле приватне. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...