Jump to content

Удружење Атеисти Србије поново протестује због...

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

А шта кажете на ову изјаву:

Без материјализма нема комунизма, а материјализам је основа атеизма.

Да ли може постојати комунизам без материјализма?

Да ли може постојати атеизам без материјализма?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта кажете на ову изјаву:

Без материјализма нема комунизма, а материјализам је основа атеизма.

Да ли може постојати комунизам без материјализма?

Да ли може постојати атеизам без материјализма?

Time si (pod uslovom da su teze tačne) dokazao da i komunizam i ateizam proističu iz materijalizma a ne da komunizam proističe iz ateizma.

Takođe, iz hipoteza:

bez Y nema X

X je loše

ne sledi nužno da je Y loše... ako je to bio cilj...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Time si (pod uslovom da su teze tačne) dokazao da i komunizam i ateizam proističu iz materijalizma a ne da komunizam proističe iz ateizma.

Занима ме шта мислите да ли су обе изјаве тачне. Т.ј да и комунизам и атеизам имају заједнички филозофски корен у материјализму.

Takođe, iz hipoteza:

X proističe iz Y

X je loše

ne sledi nužno da je Y loše... ako je to bio cilj...

Јок, ја не мислим ни да су комунизам ни атеизам лоши, сами по себи.

Неки комунисти и неки атеисти као и неки верници јесу лоши.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јок, ја не мислим ни да су комунизам ни атеизам лоши, сами по себи.

Мишљење је једно, а чињенице нешто друго.

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мишљење је једно, а чињенице нешто друго.

Нису ни црке увек биле сјајне. Ево ја видим ову гомилу хришћана који би да убију и закољу да педер не постоји борећи се против греха још горим грехом.

И то је чињеница. Јел то значи да је хришћанство зло само по себи?

наравно да не....волим да увек кренем од себе....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да нисам мислио на људе, већ на идеје, да се разумемо.

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да нисам мислио на људе, већ на идеје, да се разумемо.

Одлично онда немамо проблема. Атеизам и Комунизам по себи нису зле идеје.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Напротив. Јесу, као што претходно рекох.

Како јесу?

Ако неки комуниста узме и побије силне људе то значи да је комунизам зло а ако неки хришћанин узме побије неке силне људе то не значи да је Хришћанство лоше?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет и опет да поновим. Говорим о идејама а не људима. Пусти сад људе. Људи свашта раде. Поготово они који су настали од мајмуна.

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет и опет да поновим. Говорим о идејама а не људима. Пусти сад људе. Људи свашта раде. Поготово они који су настали од мајмуна.

А тек они који нису... ти су посебна прича. Например исламски екстремисти.

Да ниси ти мало исувише субјкетиван у оценама....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет и опет да поновим. Говорим о идејама а не људима. Пусти сад људе. Људи свашта раде. Поготово они који су настали од мајмуна.

a tek oni sto su nastali od zemlje...

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ниси ти мало исувише субјкетиван у оценама....

Не исувише, већ нимало. Само нисам "лицимур". Лепо рекох немојмо о људима, неће на добро изаћи, а ви опет.

Немам довољно естрогена да бих трошио време на оговарање људи и њихових поступака.

Комунизам и атеизам су по себи лоше и зле идеје. Суштински уз нацизам (и све што он собом носи), најдубљи су

промашај људске мисли.

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...