Jump to content

Фотографије мога града....

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 663
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

.........................................................

Dobro nam dosao na forum... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

srednjevekovni-krusevac-m.jpg

Koja je ovo tvrdjava?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

271img2992aix1.jpg

Kakva luda lokacija... jel ovo povise Uzica?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakva luda lokacija... jel ovo povise Uzica?

Nize, nize...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

опрости, али шалиш се или озбиљно питаш? :)

Ozbiljno, ne znam gde je ovo, a licni mi pomalo na uzicki kraj...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1344714217' post='691379]

фотка се зове средњевековни крушевац, ал не знам који је манастир у питању :)

Pa onda je ovo kojputerska rekonstrukcija grada... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

138999

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ozbiljno, ne znam gde je ovo, a licni mi pomalo na uzicki kraj...

тоа е во Скопје, фотографијата е направена од манастирот свети Никола Шишевски кон устието на реката Треска и гледа во манастирот посветен на свети Андреј изграден во 14 век.

култно место, кое особено е посетено од скопјани во деновите на викендот, а омилено е за планинарите, алпинистите и кајакарите....

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koja je ovo tvrdjava?

Дигитална реконструкција како је одокативно изгледала крушевачка тврђава :)

Један момак који се бави 3д анимацијом уз сарадњу музеја и историјских записа.

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1344714217' post='691379]

фотка се зове средњевековни крушевац, ал не знам који је манастир у питању :)

Није манастир. То је црква Лазарица изграђена за потребе средњовековног града.

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...