Jump to content

Apel Medonji i ekipi

Оцени ову тему


Препоручена порука

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339963425' post='661759]

ниси, то би укинуло наду да има још шансе да се нешто позитивно деси greengrin

Radim na tome :), bez zezanja :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?

Ја не видим да ту пише да су верници затуцани.

ма пусти дете, видиш да не разуме ни шта ти је сића написао а камоли ти ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339963669' post='661769]

све ми форе купиш, зезаће те да си гора од мене greengrin

Morao je neko i mene da trenira ;).

You were the great teacher greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339963713' post='661771]

ма пусти дете, видиш да не разуме ни шта ти је сића написао а камоли ти ;)

Не држим га ја,само сам културно одговорила детету на питање gringrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово није лепо од тебе, Сићо. Молим да нађеш и цитираш пост у коме сам ја вернике назвала затуцаним. Инсистирам на томе.

Uopšte nisi. Ko kaže da jesi.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Емили, па није предвиђен овај топик за фајт. Овај топик је само позив на фајт на другим темама. Воле људи да читају кад се други фајтају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PS

ako ovde nema fajtanja dovoljno, mislim..na sajtu uposte.... :D

Ја мислим да ни на женским форумима попут Ане (где само чланице имају приступ!) нема толико фајта као на православним форумима. Не само овом, него иначе. Једном сам пратио неки форум на енглеском, колико они тек тема имају за фајт и колико су жустри, леле...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...