Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Двери не сматрам нацистима. По књишкој дефиницији и мом личном дојму, они (и ДСС) су далеко ближи фашизму.

+1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vučić: SNS spremna da ponudi saradnju SPS

Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ta stranka spremna da ponudi saradnju Socijalističkoj partiji Srbije i pojedinim opozicionim strankama sa kojima već sarađuje na stvaranju buduće Vlade Srbije.

vucic-v.jpg

Vučić je Tanjugu rekao da će to preneti i na sutrašnjim konsultacijama kod predsednika Srbije Tomislava Nikolića, koji počinje razgovore sa parlamentarnim strankama, kako bi se Vlada Srbije što pre formirala.

Lider SNS je dodao da će se delegacija te stranke u najjačem sastavu odazvati pozivu predsednika Srbije i saopštiti stav da bi svaka vlada, bez SNS u njoj, bila nelegitimna.

Vučić je naveo i da je Srbiji potrebna vlada koja će doneti promene i boriti se protiv korupcije i kriminala, siromaštva, nezaposlenosti, za ekonomski razvoj zemlje sa novim ljudima, a ne sa onima koji će da je "razaraju u svakom pogledu".

"Spremni smo da ponudimo saradnju SPS i pojedinim opozicionim strankama sa kojima imamo određeni vid saradnje na stvaranju buduće vlade koja će doneti promene", naveo je Vučić.

Vučić je precizirao da će osim njega na sastanak sa predsednikom Srbije ići i kandidat te stranke za premijera Jorgovanka Tabaković, kao i najviši funkcioneri stranke među kojima su Zorana Mihajlović i Nebojša Stefanović.

Nikolić će sutra započeti razgovore o formiranju nove Vlade Srbije sa predstavnicima parlamentarnih stranaka, saopšteno je ranije danas iz Pres službe predsednika Republike.

Nikolić će s predstavnicima izborne liste koju je predvodila SNS, koja je dobila najveći broj glasova građana Srbije na parlamentarnim izborima, razgovarati u zgradi Predsedništva.

Press

Ovo bi bilo dobro.... da SNS i SPS naprave koaliciju i skinu DS komlet sa vlasti ... ;)

Al' bi neki bili tuzni .... ;)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo bi bilo dobro.... da SNS i SPS naprave koaliciju i skinu DS komlet sa vlasti ... ;)

Al' bi neki bili tuzni .... ;)

Vise manje svi u Srbiji kroz neko vreme.

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS, sve ti je draze nego DS na vlasti. Cak i socijalisti sa onima koji su izdali i srusili radikalnu stranku u kombinaciji su ti drazi nego DS u bilo kom obliku na vlasti.

ee to je mrznja. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo bi bilo dobro.... da SNS i SPS naprave koaliciju i skinu DS komlet sa vlasti ... ;)

Al' bi neki bili tuzni .... ;)

Vise manje svi u Srbiji kroz neko vreme.

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS, sve ti je draze nego DS na vlasti. Cak i socijalisti sa onima koji su izdali i srusili radikalnu stranku u kombinaciji su ti drazi nego DS u bilo kom obliku na vlasti.

Ee to je mrznja. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vise manje svi u Srbiji kroz neko vreme.

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS, sve ti je draze nego DS na vlasti. Cak i socijalisti sa onima koji su izdali i srusili radikalnu stranku u kombinaciji su ti drazi nego DS u bilo kom obliku na vlasti.

Ee to je mrznja. :)

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS,

Ne mrzim ja DS, to su ljudi kao i svuda u Srbiji ili na ostatku planete, ali ne volim previse one koji su vodili DS, Djindjica na primer, Cedu i slicne. I sve je bolje za Srbiju osim takvih a ti su na zalost bili u DS-u a ne negde drugde. Ako nekoga ne podnosim to je nas sadasnji predsednik Nikolic. Al' mi smesno kada pomislim kako ce biti tuzni oni koji se loze na Djindjiceve mudrolije ako se desi nesto slicno i DS ispadne iz svih kombinacija u Srbiji... a to bi bilo posteno. Pa da pocnu da grade buducnost stranke na zdravim osnovama a ne na Cedi i Djindjicu. Ali to se verovatno nece desiti....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vise manje svi u Srbiji kroz neko vreme.

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS, sve ti je draze nego DS na vlasti. Cak i socijalisti sa onima koji su izdali i srusili radikalnu stranku u kombinaciji su ti drazi nego DS u bilo kom obliku na vlasti.

Ee to je mrznja. :)

Pariska komuna (фр. La Commune de Paris) se odnosi na vlast koja je upravljala Parizom u periodu od 18. marta (formalno od 26. marta) do 28. maja 1871. godine. Zavisno od ideologije komentatora, bila je opisivana kao anarhistička ili komunistička.

Izvor

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Preokret u Srbiji: Jovanović i Tadić u četiri oka

Opšti interes - Razgovaramo o orijentaciji zemlje, a ne o mestu za nekoliko partijskih činovnika, funkciji za mene ili bilo kog drugog, kaže lider LDP-a

....

Izvor

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljivo koliko ti zapravo mrzish DS,

Ne mrzim ja DS, to su ljudi kao i svuda u Srbiji ili na ostatku planete, ali ne volim previse one koji su vodili DS, Djindjica na primer, Cedu i slicne. I sve je bolje za Srbiju osim takvih a ti su na zalost bili u DS-u a ne negde drugde. Ako nekoga ne podnosim to je nas sadasnji predsednik Nikolic. Al' mi smesno kada pomislim kako ce biti tuzni oni koji se loze na Djindjiceve mudrolije ako se desi nesto slicno i DS ispadne iz svih kombinacija u Srbiji... a to bi bilo posteno. Pa da pocnu da grade buducnost stranke na zdravim osnovama a ne na Cedi i Djindjicu. Ali to se verovatno nece desiti....

Pricaj ti koliko oces, ali kada ti odjavis da je sve bolje za Srbiju, t.j jedan odraz iracionalnog razmisljanja ne moze da bude produkt niceg drugog do mrznje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pricaj ti koliko oces, ali kada ti odjavis da je sve bolje za Srbiju, t.j jedan odraz iracionalnog razmisljanja ne moze da bude produkt niceg drugog do mrznje.

Citat:

"I sve je bolje za Srbiju osim takvih a ti su na zalost bili u DS-u a ne negde drugde" (Djindjic, Ceda itd)

Ovo je vrlo racionalno... ono sto su uradili Djindjic, Ceda i kompanija ce Srbija vuci na ledjima decenijama..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...