Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Молим те, први и последњи пут, да ми се више никада не обратиш оваквим речима...просто нема смисла и убеђен сам да можеш правилно схватити све што сам написао, само ако пажљиво прочиташ

Mihajlo je to. Kad ti on kaze tako nesto, znaci da je sa tobom SVE U REDU :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mihajlo je to. Kad ti on kaze tako nesto, znaci da je sa tobom SVE U REDU :)

:0104cheesy: Хе,хе,хе...но,но, враголасти распршивачу кавге! :0104cheesy:

Ма ок је Михајло...убеђен сам да ме је погрешно схватио...тако да нема љутње.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo jos vise pokazuje tvoju mrznju prema svim ostalim srbima i lokal patriotsku podelu koju zelis uspostaviti.

...

A strasno je sto se ovaj tvoj lokal rasizam dozvoljava na sajtu.

Да ли је "lokal patriotska podela" термин блиског значења овом "lokal rasizam"?

Да ли уопште постоји та кованица, "lokal rasizam", и шта би поред тога што је "strasno dozvoljavati na sajtu" требало да означава?

Sta cete dalje da mrzite? Susedno selo? Brata u drugom delu kuce?

"Divide et impera", или грешим?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ок је Михајло...

Iskrneo ja ne mislim da je ok. Citajuci tebe, zeljka i josh neke, ajde mogu da shvatim da neki ljudi imaju drugacije stavove od mog, ali vecina vas makar ne priziva rat. Ti si mi tu najmeksi pa Bilbija pa zeljko. Vi malo gotivite neke "tvrdje" nacionalisticke politike koje nisu bas humane i pacifisticke ali niko od vas se do sada nije radovao i spominjao i prosto prizivao rat kao Mihajlo niti je spminjao rat.

Zato mi Mihajlo nije ok iskreno. A ja sam tebe skapirao i donekle se slazem sa tobom jer sam i ja lokal patriota.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladika Irinej: Grigorije, moje saučešće zbog Borisa

Bog da te sačuva - Vladika bački Irinej nije krio zadovoljstvo zbog pobede Tomislava Nikolića, pa je nasred Sabora SPC izazvao skandal „šaleći" se na račun vladike Grigorija, koji je podržavao Tadića

GRIGORIJE-1.jpg

Vladika bački Irinej napravio je neviđen skandal na sednici Sabora SPC izjavivši vladici Grigoriju saučešće zbog poraza lidera DS-a Borisa Tadića na predsedničkim izborima, saznaje Press.

- Primi moje saučešće povodom Borisovog poraza, ali Toma Nikolić je pobedio - rekao je Irinej bački pred šokiranim vladikama.

Crkva u dva tabora

Grigorije mu nije ostao dužan, pa je rekao da on nema nikakav problem stim da svi znaju da je njegov stav da bi bilo mnogo bolje da je pobedio Boris Tadić.

- Ja podržavam Borisa, a ti Tomu... Ali valjda u Srbiji nije došlo vreme za saučešća zbog pobede jednog od njih - rekao je Grigorije.

http://www.srbijanet.in.rs/srbija/vladika-irinej-grigorije-moje-saucesce-zbog-borisa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хиљаде костију Срба преко дрине је остало у Србији(данашњој) бранећи је..

мало поштовања...

још мало ће те и "косоварима" да забраните .. а и "метохијцима"

срамота и јад..

Ja sam ignorisan od strane mihajla, ali zelim da dodam cisto za publiku da kod tog davnog Kosovskog boja kog svi nacionalisti slave kao slavnog podviga upravo su Srbi preko drine najodgovorniji sto je bitka izgubljena jer su otisli pre vremena, konkretno Bosanske jedinice.

Da li namerno ili greskom ne znam...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam ignorisan od strane mihajla, ali zelim da dodam cisto za publiku da kod tog davnog Kosovskog boja kog svi nacionalisti slave kao slavnog podviga upravo su Srbi preko drine najodgovorniji sto je bitka izgubljena jer su otisli pre vremena, konkretno Bosanske jedinice.

Da li namerno ili greskom ne znam...

Глупости, не постоје историјски извори за ово што си сада написао. Чиста нагађања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam ignorisan od strane mihajla, ali zelim da dodam cisto za publiku da kod tog davnog Kosovskog boja kog svi nacionalisti slave kao slavnog podviga upravo su Srbi preko drine najodgovorniji sto je bitka izgubljena jer su otisli pre vremena, konkretno Bosanske jedinice.

Da li namerno ili greskom ne znam...

Па ти и историју имаш у малом прсту.................. .smesko.

Које су то, конкретно, " босанске јединице " пре времена отишле са бојишта ?

Само - Великомученика и Светог и Честитог кнеза Лазара и све Свете Мученике Српске - не славе само " националисти ".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Глупости, не постоје историјски извори за ово што си сада написао. Чиста нагађања.

То што је војвода Влатко Вуковић преживео битку не мора уопште да значи издају босанских срба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok dosli smo do Kosovskog Boja. Ko je strucnjak da proceni kako su se na Kosovskom boju ponasali preci od Borisa Tadica i Tome Grobara?

Tadicevi su "prihvatali realnost" , a Tomini su slali kumovske glave pasi ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam vec reko o tom da je debil.

ne vredi sa tobom raspravljati nit diskutovati, ti podrzvas nekog ko prica o klanju druge nacije zardjalim kasikama. Tu svaka diskusija staje.

Пошто си очигледно био веома мали кад је рођен мит о зарђалим кашикама али те се исти веома "дојмио" па га потежеш где год стигнеш, само за тебе:

"Порекло мита о зарђалим кашикама"

Иначе, постоји још један детаљ који би требао да прочиташ па да покушаш да формираш своје а не партијско мишљење:

"od 1990. godine jedno vreme na TV Politika vodio je zabavnu emisiju pod nazivom „Minimaksovizija“.

ЛИНК

Дакле, ако убудуће не исправиш наводе и не поменеш да су у питању зарђале кашике за ципеле, може те се сматрати за неозбиљног саговорника.

Лип поздрау:

i_love_rusty_spoons_classic_thong.jpg?color=White&height=460&width=460

П.С. Само да видиш да су се американци први сетили а њих не критикујеш, да, да...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo jos vise pokazuje tvoju mrznju prema svim ostalim srbima i lokal patriotsku podelu koju zelis uspostaviti. Tadic je srbin i stanovnik Srbij isto koliko i ti sumadinac. Bas kao i neki Suboticanin, pirocanac ili nesto trece.

A strasno je sto se ovaj tvoj lokal rasizam dozvoljava na sajtu.

Ја сам помислио да си неписмен али изгледа да је нешто озбиљније...шта си оно причао о мржњи?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто си очигледно био веома мали кад је рођен мит о зарђалим кашикама али те се исти веома "дојмио" па га потежеш где год стигнеш, само за тебе:

"Порекло мита о зарђалим кашикама"

Иначе, постоји још један детаљ који би требао да прочиташ па да покушаш да формираш своје а не партијско мишљење:

"od 1990. godine jedno vreme na TV Politika vodio je zabavnu emisiju pod nazivom „Minimaksovizija“.

ЛИНК

Дакле, ако убудуће не исправиш наводе и не поменеш да су у питању зарђале кашике за ципеле, може те се сматрати за неозбиљног саговорника.

Лип поздрау:

i_love_rusty_spoons_classic_thong.jpg?color=White&height=460&width=460

П.С. Само да видиш да су се американци први сетили а њих не критикујеш, да, да...

Ne vredi, ne konta on to ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...