Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

ЧЕСТИТКА БОРИСА ТАДИЋА ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ

Честитам Вам бљеске и олује,

честитам Вам што Вас стално краду,

честитам Вам поскупљење струје,

па и реконструисану Владу.

Ја нисам Чак Норис, ал сам као он,

Ја сам Ваш Цар Борис, - рефрен

нови аполон.

Честитам Вам контејнере пуне

и крадљиве министре у низу,

честитам Вам све моје тајкуне

и велику економску кризу.

Честитам Вам Дачића и Мрку,

честитам Вам што нико не ради,

честитам Вам Палму и Крку,

честитам Вам што одлазе млади.

Честитам Вам моје директоре

И фабрике које они гасе,

а и њиве што нико не оре

и ливаде где нико не пасе.

Честитам Вам све Ваше дугове,

ташне, машне, па и Колубаре,

зарђале косе и плугове

и све Ваше покрадене паре.

Честитам Вам два милиона,

сви без посла,а као фол раде,

Гошу, Фиат, Фабрику вагона,

честитам Вам, што Вас олош краде.

Честитам Вам што постоји Ђелић,

прва звезда у најжућој странци

и што вашег новца један делић,

штекује у Меридијан банци.

Честитам Вам народне кухиње,

пола хлеба и 100 грама чорбе,

честитам Вам што Вас стално киње,

они који од Вас пуне торбе.

Честитам Вам Јелену и Наду,

честитам Вам Шулета и Чеду,

честитам Вам Ђиласа и Владу

и Дулета у сваком погледу.

Честитам Вам што имате мене

И уз мене све режимске слуге,

честитам Вам снове изгубљене,

честитам Вам што нећете друге.

Честитам Вам моје мафијаше

И њихове јахте и базене,

честитам Вам што Вас свако јаше,

а Ви опет гласате за мене.

Честитам Вам што сам много згодан,

као цвеће у средини маја

и што сам Вам зато неопходан,

да Србију растурим до краја.

Божидар Вучурoвић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

НОВАК ЂОКОВИЋ: НЕ ЖЕЛИМ ДА СЕ МОЈЕ ИМЕ ПОВЕЗУЈЕ НИТИ СА ЈЕДНИМ ПОЛИТИЧАРЕМ

Појављивање васег оца на једном политицком скупу у Београду изазвало је много реакција? Да ли имате неки коментар?

- Као што сам рекао толико пута до сада, морам још једном да поновим свој став, а то је да сам потпуно аполитичан. Не желим да се моје име повезује уопште са политиком, нити са једном политичком партијом или политичаром. Сваки пут када играм, то радим за Србију и то ћу чинити докле год сам професионални спортиста - рекао је Ђоковић.

Извор: Новости

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jao-borise.jpg?1337367859

После војске и државе дошло је на ред да се мало поиграмо са пољопривредом.

:krstix:

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

После војске и државе дошло је на ред да се мало поиграмо са пољопривредом.

haha u kom svetu vi ljudi zivite.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...