Jump to content

Догађаји у овчарско-кабларском манастиру Вазнесење Господње

Оцени ову тему


Препоручена порука

Дечко, ти патиш од метеоризмуса, па му допушташ да излази на уста. Ја с тобом нисам у стању да водим разговор, јер си ти један половњак, један полу-човек, један клеветник и лажљивац без имало стила.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 931
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Семберац нема морално право да буде у ЖРУ интернет заједници јер људе са ЖРУ-а по разним расколничким сајтовима назива бандом лоповском. Зато ће са ЖРУ-а да добије моментални и трајни бан по свим основама, јер ово је место где се цени личност и не дозвољава да се ико вређа.

Администрација.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дечко, ти патиш од метеоризмуса, па му допушташ да излази на уста. Ја с тобом нисам у стању да водим разговор, јер си ти један половњак, један полу-човек, један клеветник и лажљивац без имало стила.

Таман пођох рећи да немам више времена да се бакћем са тобом, имам паметнијих обавеза. Само знај да ће ти Бог судити што си учествовао у ЗЛОЧИНУ над сопственим народом, и судиће ти што тог дана ниси био у Митровици као што је Образ био!!!А твоја дужност као припадник војске је да браниш голоруки народ на Косову. НА КОСОВО А НЕ У БАГДАД!!!

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље причајте о есхатолошкој онтологији.

Оче, комунизам тако нешто не признаје. Сваком је јасно да су људи који промовишу свргнутог епископа, сада монаха Артемија, људи са комунистичким менталитетом. Има један диван текст једне руске игуманије на ту тему, Ђиђи га је превео, објављен је у Логосу, било би добро ако би га неко овде поставио, баш на овој теми, јер се изузетно ње тиче.

Он говори о генези нецрквеног, расколничког менталитета, о људима који су скраћени, о људима који су ускраћени за духовни доживљај, о духовним самоушкопљеницима. Ако будем успео да га скенирам, поставићу га ја, ако неко већ има у електронском формату, било би стварно добро да се постави овде. Надам се да се браћа из логоса неће љутити.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo novina:

ОБАВЕШТЕЊЕ!!!! Под пуном свештеничком савести изјављујем следеће- По информацијама које сам добио у току је "акција" убеђивања монаштва (по мојим сазнањима СТАРИЈЕГ женског монаштва у неколико манастира овчарско-кабларски и фрушкогорских у које долазе цивили и "убеђују" монахиње како ће папа 2013 у Нишу бити проглашен за "врховног",како је православље издато,како су ово последња времена.Чак седеле и наводне новине (очигледно фалсификати) у којима то све пише.У питању су новине попут ПОЛИТИКЕ,ВЕЧЕРЊИХ НОВОСТИ и других.Акција је смишљена и случај "ВАЗНЕСЕЊА" је само почетак.Сви знате да сам увек био уздржан по питању "илегалаца у егзилу" али ово нисам могао да прећутим.Врбују се старе и необразоване монахиње.

https://www.facebook...pravoslavnavera

Nije važno da li te vole - važno je da ti voliš!

Starac Porfirije Kavsokalivit

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ko zna koliko ce jos monaha da se prikljuci Artemiju,ovo je tek poccetak.

Занемарљиво мало, а можда ни толико.

Колико је у СПЦ манастира, колико монаха, и ето тек сада један манастирчић са две монахиње и искушеницама.

Пре тога можда десетак петнаест монаха све у свему (два монаха из Планинице и понеки у соло варијантама), не рачунам кренувше из ЕРП у оном таласу у почетку.

А оно што Милоје прича су фантазије и надувавања.

Углавном се све пренадувава да би се стекао утисак неког таласања.

Тако су тровали када је било оно са Стјеником. Шатро тресе се Света Гора, бруји Света Гора.

Тако клинци раде када праве побуне по школама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мало ли је један да окине из Цркве?

сестра моје бивше девојке је бивша монахиња Стјеника, замисли да је неко твој рођени тако залуто ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једном приликом је е.Хризостом на питање о смућењима у Цркви одговорио-

Смутљиваца је било,има и увек ће их бити.Без тога се не може.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

74.apostolski kanon govori o tome da Episkopu sudi sabor.

Takodjer 34.kanon Trulskog sabora i 18.Halkidonskog zabranjuju grupasenja,spletkarenja i zavere monasima i kliricima protiv Episkopa ili sa klirika i naredjuje da se takvi rascine odnosno odluce od Crkve(klirici rascine a monasi odluce)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево побожног језика и манира "истинских" православаца.

Праве се и спискови свештеника...вероватно за одстрел...

Не могу да поставим, али сад ће ускоро други :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...