Jump to content

Догађаји у овчарско-кабларском манастиру Вазнесење Господње

Оцени ову тему


Препоручена порука

Прилог са БН-а...право монашки, нема шта :)))

Ово ти је доказ, несрећниче? Ово ти је доказ, "послушни" хришћанину? Срамота ме шта све носи часно српско име и по свету се Србином назива. Срамота ме који све јад неће у уста узети срско име и српску реч, а у руке српску заставу.

Добро, бре, како те није срамота? Па човече, за Артемијево "пословање" постоје докази, несрећниче - уговори, печати и потписи. А шта ти постављаш овде? Малициозно рекла-казала? Уско ти је у души, неприхваћени ауслендеру, па осим што не разуме теологију - које се гнушаш, а ипак се у њу чапаш - ти, бре, губиш везу и са реалношћу и са здравом логиком.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 931
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Иначе Антицс: Послао сам снимак са доказима, али је уклоњено. Нисам ја крив што ми није омогућено да докажем неке ствари.

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знаш изгледа да пола људи у СПЦ исто мисли као и ја?Само ћуте многи из оправданих разлога.

Све и да је истина, не чини те послушним, бре! Чујеш ли ти своје мисли? Јеси ти, бре, служио војску? Јеси ишао на неку комисију, јесу те прегледали некад неки лекари? Ти шмелцаш опасно.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ти је доказ, несрећниче? Ово ти је доказ, "послушни" хришћанину? Срамота ме шта све носи часно српско име и по свету се Србином назива. Срамота ме који све јад неће у уста узети срско име и српску реч, а у руке српску заставу.

Добро, бре, како те није срамота? Па човече, за Артемијево "пословање" постоје докази, несрећниче - уговори, печати и потписи. А шта ти постављаш овде? Малициозно рекла-казала? Уско ти је у души, неприхваћени ауслендеру, па осим што не разуме теологију - које се гнушаш, а ипак се у њу чапаш - ти, бре, губиш везу и са реалношћу и са здравом логиком.

Само ти вређај, не љутим се. А теби није довољан доказ ослобађање Суботичког и Симеон Виловског?

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад ти будеш био на Косову и крв проливо на барикадама, јави се...

мисли

ма нема смисла па потежеш ову причу, ти, који сједиш заваљен у фотељи у некој тамо Швајцарској... раније сам ти нудио да те преко штеле пошаљем у Копнену зону безбедности имам неку фамилију у Жандармерији па си се нешто био ућутао, а добро би им дошао медицинар ... Пуна ми је капа вас интернет ратника, гдје сте били кад је требало, које си године отишао у Швајрацску??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Све и да је истина, не чини те послушним, бре! Чујеш ли ти своје мисли? Јеси ти, бре, служио војску? Јеси ишао на неку комисију, јесу те прегледали некад неки лекари? Ти шмелцаш опасно.

Сваки твој пост открива у каквом ти је стању душа. Само вређај и себе откривај, слободно:)

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе Антицс: Послао сам снимак са доказима, али је уклоњено. Нисам ја крив што ми није омогућено да докажем неке ствари.

Не лажи, бре! Не лажи, клеветниче! Шта си поставио? Прилог са локалне телевизије? Па шта је с тобом, дечко? Је л' ти претерујеш мало са нечим синтетичким у свом животу?

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе Антицс: Послао сам снимак са доказима, али је уклоњено. Нисам ја крив што ми није омогућено да докажем неке ствари.

посало си снимак који нема везе са јавним емитерима у РС а навео си да је управо од њих... а она наратор што се уснимку појављује познат је као жешћи пљувач Цркве, не могу да се сјетим чија је емисија у питању мислим да је "60 минута"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мисли

ма нема смисла па потежеш ову причу, ти, који сједиш заваљен у фотељи у некој тамо Швајцарској... раније сам ти нудио да те преко штеле пошаљем у Копнену зону безбедности имам неку фамилију у Жандармерији па си се нешто био ућутао, а добро би им дошао медицинар ... Пуна ми је капа вас интернет ратника, гдје сте били кад је требало, које си године отишао у Швајрацску??

Никад то ниси нудио, али нема везе. А то колко сам ја заваљен у фотељи свједочи да је мој град у РС, Бијељина, најјаче упориште Образа у РС!Након свега 3 године вриједног труда и улагања цијелога себе. А и ти кад будеш био на барикади макар један дан, онда ми причај о патриотизму. Теби је Косово ближе него мени, а опет сам ја успјео да идем на барикаде и да осјетим тортуру окупатора!Пссст!

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

посало си снимак који нема везе са јавним емитерима у РС а навео си да је управо од њих... а она наратор што се уснимку појављује познат је као жешћи пљувач Цркве, не могу да се сјетим чија је емисија у питању мислим да је "60 минута"

Оно је прилог од новинара БН-а из Требиња. Нисам ја крив што ти не пратиш редовно најпопуларнију ТВ у РС, па не знаш чији је глас...:)

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никад то ниси нудио, али нема везе. А то колко сам ја заваљен у фотељи свједочи да је мој град у РС, Бијељина, најјаче упориште Образа у РС!Након свега 3 године вриједног труда и улагања цијелога себе. А и ти кад будеш био на барикади макар један дан, онда ми причај о патриотизму. Теби је Косово ближе него мени, а опет сам ја успјео да идем на барикаде и да осјетим тортуру окупатора!Пссст!

Па ти ћеш то нови Тита да постанеш? А ови раскалуђери, које заступаш, да ти буду политички комесари. А Милоје, понтифекс марксисмус, да ти буде Моша Пијаде. Па беле пчеле да нам полете.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма дааааааааа... како да нееее.. само још ниси одговорио, које те је године тата одвео у Швајцарију???

не мораш мени истину рећи, битно је да ти знаш

ја нећу да разговарам сам дјецом ратих дезертера!

Отац Александар је одлично примјетио, дискусија губи сваки смисао, нарочито кад о вјери и српству причају они који нагуле кад звизне први метак, некад и раније!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ти ћеш то нови Тита да постанеш? А ови раскалуђери, које заступаш, да ти буду политички комесари. А Милоје, понтифекс марксисмус, да ти буде Моша Пијаде. Па беле пчеле да нам полете.

Ако ниси упознат: Идем на Литургију у Швајцарској и у Бијељини. Никада ниса био у катакомбама. Али ми нико не може забранити да имам одређене симпатије према Артемију.

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оно је прилог од новинара БН-а из Требиња. Нисам ја крив што ти не пратиш редовно најпопуларнију ТВ у РС, па не знаш чији је глас... :)

Дечко, телевизијски прилог није доказ. То је трућање, разумеш? То је оно што се добије сваки пут кад ти помислиш да си рекао нешто паметно. Иди, пласирај и вади катетере по старачким домовима, и пусти паметне људе на миру.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...