Jump to content

За кога сигурно нећете гласати на изборима 2012. године?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Spisak onih koji sigurno ne:

Čeda, Naprednjaci, Žuti, URS, Dveri.

Dvoumim se između PRS-a i poništavanja

ПРС је још једна у низу превара. Поред Драгишића, о коме не бих овом приликом (јер је православни сајт, па није згодно баш) у ту се "странку" скупило све што није имало где другде. Отприлике, скупили се да поделе паре, а ако могу да направе који дугорочни дил, одлично.

Тако да уколико су ти те две опције једине на столу, топло ти препоручујем другу (али не да не изађеш, него да поништиш).

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никад ми није било јасно због чега се, када је Чеда у питању, са толиком упорношћу потенцира његова наводна наркоманија - камо среће да је то, ако и јесте тачно, најгора ствар у вези са њим...

Мени су далеко страшније позиције које он јавно заступа, отворена нетрпељивост и мржња према свима који не деле његово мишљење, и којешта друго него оно што он у приватности свога дома ради...

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Nikad ne reci nikad" :)

Znam za koga ću sigurno glasati u prvom krugu.

Od predsdednickih kandidata cu sigurno glasati za Voju Kospicu :),

a u drugom krugu, ako nema Voje, onda za Tadića :)

ili za Nikolića.

Mozda sam vise da bude izabran Nikolic, ali mislim da on u stvari i nije toliko zainteresovan za vlast...

_________

  • Волим 2

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A bas me interesuje sta ce biti posle izbora, ko li ce ciniti vladu, mozda:

SNS i DS podele vlast u Srbiji,

mozda bude napravljena vlada "nacionalnog spasa" SNS, DSS, Dveri, eventualno tu bi mozda u kombinaciju morao i SPS (i SRS?)...,

ili DS, SPS, LDP...?

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedini moguci nacin da se glasacke kutije korisno upotrebe bio bi postaviti ih kao javne wc-ove, a glasacki listici kao dupe-papir

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spisak onih koji sigurno ne:

Čeda, Naprednjaci, Žuti, URS, Dveri.

Dvoumim se između PRS-a i poništavanja

Боље и за хашима тачија него за ПРС... брате ''прс'' је већа превара од свега што је било до сад..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећи изаћи на гласање, али и када би гласао оно што је сигурно: НИ ЛУД, НИ ДРОГИРАН, НИ ПИЈАН НЕ БИХ ГЛАСАО ЗА ЧАНКА И ЧЕДУ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никад ми није било јасно због чега се, када је Чеда у питању, са толиком упорношћу потенцира његова наводна наркоманија - камо среће да је то, ако и јесте тачно, најгора ствар у вези са њим...

Мени су далеко страшније позиције које он јавно заступа, отворена нетрпељивост и мржња према свима који не деле његово мишљење, и којешта друго него оно што он у приватности свога дома ради...

Види, ..све ово што пишеш је став који заслужује сваку позитивну оцену.. међутим ..ја сад морам да ''нацртам'' да сам алудирао на Драшковићеву ''дилерску'' ..пардон - лидерску улогу у ''животу на црти'' ... и то , како се овај ''двојац'' без (компаса) кормилара, на крају приче препознао, спојио, ..и одпловио... далеко...

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SNS Karice i Velju Ilica jer ako se ne varam u stranackom te/letu/ lu ima sigurno 20 odsto preletaca kojisu formirani u milosevicevo vreme u mirinom JUL u i oni su i Kostunicu upropastili sada su u DS u neodgovorno sumnjam a taodje dobrim delom u SNSu / i ta eskompromisna nevidljiva masa kompromituje sve pozitivne napore cestitih ljudi koji zaista zele dobro Srbiji. Mislim da je Dinkic mungos koji ima nos za te zato ga i prozivaju, Dveri sigurno najneiskvarenija opcija i nemaju iskustva i ne znaju sta ih ceka

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За ДС и њихове сателите који су са њима у коалицији ! погледајте све ово о Ђиласу вајном градоначелнику :

http://www.novinar.de/2012/04/25/dilas-mi-naredio-da-izmislim-radove-na-novobeogradskom-bazenu-11-april.html

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...