Jump to content

Смрт твитерашу због критике муслиманског посланика Мухамеда!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па ево да покушам да будем конструктиван. Мени би било оправдано да из своје заједнице избацимо некога ко прекрши правила вере и да не желимо да будемо са њим у било каквом контакту. Да ли би то било довољна казна по Исламу?

Али да се не убије и не повреди...

Zavisi iz kojih razloga čovjek to čini.ako to čini u stanju ludila on se liječi a ako to radi u stanju ne znanja o vjeri on se poduči a ako to radi iz želje da napakosti muslimanima on se ubija i to je to.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ velja

Da, to je drugo pitanje.

A, prvo pitanje je da li treba verovati u dobre namere muslimana cija vera islam naredjuje : nevernika pozovi da primi islam, ako nece ubij ga i njegovu zenu i imovinu zapleni i ...( parafraziram, naravno ) ...?

Ma ti si srce!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ово је хришћански православни форум стога ово пророка у наслову мора бити под знацима навода.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Trebam vam na tome biti zahvalan?ŠaliŠ se?

Свакако да не требате захваљивати на томе, али након Балканских ратова Срби су итекако били у тој могућности, али тако нешто ипак нису спровели у дело. А није ни постојала оволика мржња између Срба и муслимана у БиХ, као што је била касније, у току Другог светског рата, а посебно данас.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ velja

Da, to je drugo pitanje.

A, prvo pitanje je da li treba verovati u dobre namere muslimana cija vera islam naredjuje : nevernika pozovi da primi islam, ako nece ubij ga i njegovu zenu i imovinu zapleni i ...( parafraziram, naravno ) ...?

Mi u Bosni smo sve krščane pobili a i u Srbiji koji nisu primili Islam.Tako da ste vi Srbi muslimani samo vi još toga niste svijesni.Vaši popovi su hodže samo vam se pričinjava da su popovi.Itd.Smiješno!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ово је хришћански православни форум стога ово пророка у наслову мора бити под знацима навода.

Не, ако је у подфоруму Дијалог са браћом ("браћом") муслиманима.

Када би неко могао доказати да је Христос ван истине, и када би истина збиља искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом, а не са истином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свакако да не требате захваљивати на томе, али након Балканских ратова Срби су итекако били у тој могућности, али тако нешто ипак нису спровели у дело. А није ни постојала оволика мржња између Срба и муслимана у БиХ, као што је била касније, у току Другог светског рата, а посебно данас.

Tačno da nije postojala ttolika mržnja čak je skoro nije ni bilo.Jbg. ustaše u drugom ratu uradiše što uradiše a četnici u istočnoj bosni uradiše što uradiše i desi se naravno mržnja među narodima(Nadam se da će izlapiti)

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не треба да будеш захвалан, него да не будеш лицемер.

Marko na sramotu ti ta kvalifikacija.Ona možda ne govori o meni nego o tebi .Ali ne služi ti to na čast.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Marko na sramotu ti ta kvalifikacija.Ona možda ne govori o meni nego o tebi .Ali ne služi ti to na čast.

Тешко да говори о мени, кад ти овако пишеш, али видећи ваш став о човеку, животу и вредностима јасно ми је зашто је тако. Просто не можеш против себе. Разумем те.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тема је врло осјетљива, јер су муслимани врло осјетљиви. Сјетимо се Патријарха који је рекао општу истину о муслиманима, па је ипак владика Иринеј бачки писао извињење.

Када би неко могао доказати да је Христос ван истине, и када би истина збиља искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом, а не са истином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ово је хришћански православни форум стога ово пророка у наслову мора бити под знацима навода.

Ovo je neprihvatljivo proroka .Ispravno je poslanika ali ako vi ne vjerujete u njegovo poslanstvo napišete poslanika muslimana.To ako se hoćemo poštovati.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zavisi iz kojih razloga čovjek to čini.ako to čini u stanju ludila on se liječi a ako to radi u stanju ne znanja o vjeri on se poduči a ako to radi iz želje da napakosti muslimanima on se ubija i to je to.

Ако некога нападне, онда је у реду да се људи бране, али ако само прича глупости није добро.

Па несрећа је брате да се убије човек... Грех је... Макар био и будала...

Сигуран сам да ти то не би урадио, већ онако како сам написао.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tačno da nije postojala ttolika mržnja čak je skoro nije ni bilo.Jbg. ustaše u drugom ratu uradiše što uradiše a četnici u istočnoj bosni uradiše što uradiše i desi se naravno mržnja među narodima(Nadam se da će izlapiti)

А муслимани су и у Босни и у Рашкој и у Хрватској само седели скрштених руку и гледали шта се збива. Не буди смешан и лицимеран.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...