Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pogledao sam opet 4 epizode od 6 iz poslednje sezone.

Nisam gledao ponovo one epizode sa  bitkama, ne bih mogao još jednom da se mučim sa tim.

Sad, posle drugog gledanja, kad su se slegli utisci, čini mi se  da se može pronaći i dobrih stvari u poslednjoj sezoni.

Kao da su mi ženski likovi jači. Kao da su muškarce smekšali.

Razmišljam o Tirionovoj izjavi iz poslednje epizode: "Ponekad dužnost ubija ljubav:"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Broken рече

Razmišljam o Tirionovoj izjavi iz poslednje epizode: "Ponekad dužnost ubija ljubav:"

Предосјећај када Џон убија Денерис.

Неко је раније у серији рекао супротно:"Љубав је смрт дужности". Мислим да је Варис?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Рекао је мештар Емон.

Колико само су недостајале овакве сцене у последњој (и претпоследњој) сезони, готово болно.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...