Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Погледасте ли братијо?

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Ромејац рече

20604644_1120881934678527_2771613626661465671_n.jpg?oh=336fb907b29fda634ca66f89079e2bd7&oe=59EDC799

Може неко да ми објасни фору? :D

пре 48 минута, Goku рече

Погледасте ли братијо?

Боље би им било, да можемо да коментаришемо. :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Џуманџи рече

Боље би им било, да можемо да коментаришемо. :D

Naslov teme upozorava na spojlere, tako da.. mislim da možemo :)

Pa, šta fanovi Lanistera kažu na to kako se odvija situacija? ;) 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Ромејац рече

20664462_1436212819765059_5401672929043313711_n.jpg?oh=e2197d52a85a1de4524f39324bda9712&oe=59EC8EA8

Daj link, dok nije počeo post :-)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како је серија  била врх... 

 

А од тамо 4. - 5. сезоне да је гледаш са једним оком затвореним... Ок, уништили су све ликове, али Бејлиша су унаказили тотално.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мили богови, чуда великога,

шта се оно сјаји у земљи Тајрела?

Јали су сјајни оклопи витезова

што се из крвавога боја враћају,

јали су ватре змајевске

што горе вјечнијем пламеном,

јали се каква небеска сила

сручила на ливаде Тајрела?

Јашта, то су оклопи витезова

Ланистера што дугове враћају,

што су Високи Сад заробили

па се сада Краљевој Луци враћају.

Јашта, то су змајевске ватре,

Дрогона сина Денерисиног,

што попали силне витезове

и сву силу ланистерску.

Јашта, сручила се велика сила

Дотрачкијех коњаника

на равне ливаде Тајрела

те арацима сјанијем лију крв Ланистера.

Дошла је Денерис олујрођена

Неокаљане да свети

и бродове млађаних Грејџоја

што их потопи Јурон клети.

Дошла је мати робова,

на Дрогону своме лети,

па разби Џејмијеву силу

бљујући пламен свети.

Земан дош'о, ваља војевати,

за жељезни трон крвцу прољевати,

за власт над Андалима и Ројнарима,

и над Људима Првим,

за свих седам краљевстава,

баштине очевима Денерисиним.

Кад устане кука и мотика,

на што је рада сиротиња раја,

неће више бити ни лорда ни краља,

већ како Денерис каже да ваља.

Валар моргулис.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, RYLAH рече

Имаш моју свечану и неопозиву дозволу :)))

Finally!

Dickon!!! 12:smeha:12:smeha: 

Брон да мен! Један од најквалитетнијих глумаца у серији.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Џуманџи рече

Finally!

Dickon!!! 12:smeha:12:smeha: 

Брон да мен! Један од најквалитетнијих глумаца у серији.

20638014_496335634040634_256190500962434

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...