Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tek sam juče pogledao poslednje tri epizode poslednjeg serijala i moram priznati da su mi se suze slivale niz lepo lice i natapale bradu dok sam gledao ovu poslednju scenu. Čast, pokajanje, odanost....kad Snow kaže: "There's nothing to forgive."

The king in the North !!!

:D

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

30 minutes ago, Ромејац рече

14355700_1116511458401865_7263723303584594161_n.jpg?oh=8844a23ddf7b9a76f03dd5c41d8117ea&oe=586CC863

To je Rlor tako udesio da bi se obnovila ljudska populacija i porastao natalitet, jer je sva muskadija pokrepala, a Beli hodaci ce da ostale pretvore u zombije, pa mora neko posle sve to da obnovi. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...