Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прочитао, али ћу до почетка сезоне свакако заборавити :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na Internetu se pojavio opis radnje svih novih epizoda, spojleri na sve strane!

 

radnja svih 7 epizoda sedme sezone, ko hoce neka cita....da ne postavljam ovde da ne kvarim ;)

http://www.6yka.com/novost/115863/paznja-got-fanovi-procurilo-je-sve

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dragi ljubitelji Igre prestola, 

Kolega Pavle i moja malenkost držimo predavanje u utorak 8. novembra u 19h u Domu omladine (Beograd) na temu ,,Religija i politika u seriji Igra prestola'' gde ćemo analizirati važne događaje koji su se desili do sada u seriji. 

Voleo bih da svako ko može dođe na ovo predavanje, ja sam se potrudio da vam bude zanimljivo :D 

Event je dole pa možete da uđete i više pogledate. 

Vidimo se 8. novembra :) 

https://www.facebook.com/events/1320742444627397/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Pontifex Emeritus рече

а коју струју подржаваш - легитимисте, орлеанисте, бонапартисте, републиканце? :D

Uvek sam voleo mačke, mnogo su umiljate životinje, gde se one svrstavaju? :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Deja Vu рече

Dragi ljubitelji Igre prestola, 

Kolega Pavle i moja malenkost držimo predavanje u utorak 8. novembra u 19h u Domu omladine (Beograd) na temu ,,Religija i politika u seriji Igra prestola'' gde ćemo analizirati važne događaje koji su se desili do sada u seriji. 

Voleo bih da svako ko može dođe na ovo predavanje, ja sam se potrudio da vam bude zanimljivo :D 

Event je dole pa možete da uđete i više pogledate. 

Vidimo se 8. novembra :) 

https://www.facebook.com/events/1320742444627397/

Хоћете да снимате за нас из провинције, па да нам постујете да можемо да погледамо у миру?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5.11.2016. at 18:42, Deja Vu рече

Dragi ljubitelji Igre prestola, 

Kolega Pavle i moja malenkost držimo predavanje u utorak 8. novembra u 19h u Domu omladine (Beograd) na temu ,,Religija i politika u seriji Igra prestola'' gde ćemo analizirati važne događaje koji su se desili do sada u seriji. 

Voleo bih da svako ko može dođe na ovo predavanje, ja sam se potrudio da vam bude zanimljivo :D 

Event je dole pa možete da uđete i više pogledate. 

Vidimo se 8. novembra :) 

https://www.facebook.com/events/1320742444627397/

Зовеш а нема места ни да се привири.  Јел се тако ради са браћом и сестрама са форума :D?  За казну да обезбедиш видео снимак предавања. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...