Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

3 minutes ago, Господин Дареалис рече

Знате ли за Histories & Lore серијал? :)

https://www.youtube.com/watch?v=9qKODfxCcNI

 

Qeeeee? :D

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

42 minutes ago, Господин Дареалис рече

Врло могуће само зато што је psycho. :)

Не знам јеси ли читала књиге, тамо је наглашено да они не наслеђују и да нису битни у том погледу.

Мислим да је чак и Џон био мало старији од Роба...

Zvanično, svakako, ali nužda zakon menja.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 hours ago, Paradoksologija рече

@Aquilius Cratus, naložio si me na 'Tit Andronik' motiv, pa sam se razočarala :D

Nije čak ni pojeo pitu.

Pojeo je jedan deo, jednu takvu krisku u kojoj mu je pokazala sadrzaj, zato je i kao krenuo da povrati kad je ukapirao. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Господин Дареалис рече

У нужди тек ништа од тога...

Победиће најјачи. :)

Pa naravno - ali najjačima može biti u interesu da podrže nečije 'pravo' na tron a zatim vladaju preko njega.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Paradoksologija рече

Pa naravno - ali najjačima može biti u interesu da podrže nečije 'pravo' na tron a zatim vladaju preko njega.

Мех, тешко.

Може и да се не да, као Џофри. Станис је тада имао право, Ренли је имао подршку јаких...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 hours ago, Paradoksologija рече

Ahaa, tačno.

Džendrija sve vreme čekam da ponovo postane relevantan. Ne može jedan od najvalidnijih pretendenata da nestane.

 

Sumnjam da su te teorije tacne i Dznedri je nebitan... ni ne pojavljuje se. On ce mozda da se pojavi kada se brotherhood without banners pridruzi borbi protiv wajt valkera.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, Paradoksologija рече

Uostalom, da je jasno da nije nikakav pretendent, što bi Džofri pobio svu 'nelegitimnu' decu svog 'oca'?

Massacre in King's Landing

Zato sto je lud. I u seriji je rekao Ceri "jel imao kurve neke kad mu dosadilo tebe da jebe". Dzofri je lud i zeljan vlasti, njemu je ceo smisao zivota zato sto je kralj. 
A Robert je imao gomilu nelegitimne dece. 
Niko ne moze de ih pobije sve i oni nisu bitni osim u smislu krvi. 

Pogledaj  koliko je trebalo da bi Dzona Snoua koji je nelegitimni "sin" neda... da dobije bilo kakvu titulu... tako da nema nista od toga da ce bilo koji robertov sin da dobije bilo kakvu titulu osim ako ga neko ne prizna. (konkretno kralj).
Evo zanimljiv jutjub kanal koji poprilicno detaljno objasnjava sve te stvari, teorije kolike su sanse da su teorije tacne itd:
https://www.youtube.com/user/JaiWbio/videos

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

aYLe7Ox_700b.jpg

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posljednja nabrojana titula ga najbolje opisuje :-)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...