Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Наслови епизода 8, 9 и 10:

Episode 8: No One

Episode 9: Battle of Bastards (фанови су очекивану битку већ прозвали Bastardbowl или Snowbowl)

Episode 10: The Winds of Winter

Spoiler

С обзиром на наслов 10 епизоде (дуго очекивана књига ће се тако звати), могуће је да ће у овој епизоди Бели Ходачи напасти Зид... а можда га и сруше...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А безвезе епизода. Почели су да специјализују ове антиклимаксе.

И смара више што оне ствари са малом Бреном (која је сад најмоћније живо биће у Седам Краљевстава) само сецкају и дају на кашичицу, а Денерис им увек послужи да у некој гомили глуми аријевског еманципатора, и то буде као климакс целе епизоде.

Ал макар се Бнџен коначно вратио.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, RYLAH рече

А безвезе епизода. Почели су да специјализују ове антиклимаксе.

И смара више што оне ствари са малом Бреном (која је сад најмоћније живо биће у Седам Краљевстава) само сецкају и дају на кашичицу, а Денерис им увек послужи да у некој гомили глуми аријевског еманципатора, и то буде као климакс целе епизоде.

Ал макар се Бнџен коначно вратио.

То смарање и развлачење радње су почели одмах после прве сезоне, која је по мени најбоља, најбогатија садржајем. Због тога сам и једно време престао да је гледам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, -Владимир- рече

То смарање и развлачење радње су почели одмах после прве сезоне, која је по мени најбоља, најбогатија садржајем. Због тога сам и једно време престао да је гледам.

Има тога. Него овде сви очекивали сад неке велике догађаје и битке, јер је реално више него основано очекивати то сад, ал оно што се десило у принципу могло и само да се преприча у три минута. Мислим, да оно у кући Тарлија узме скоро пола епизоде - глупост.

Можда сам превише и очекивао, не знам, ал једино што је било битно јесте оно што се дешавало на Северу, а то су тотално исфушерисали.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Videsmo ludog kralja na kratko, vratio se Bendzi, Arja postavila zasedu za onu nadrndanu sto je mrzi od prvog dana, Vrabac ispalio Dzejmija i babu, Sam poceo da ispravlja kicmu. Sve u svemu nije bas toliko lose kao sto se cini odmah nakon gledanja. :) Naravno neoprostivo je sto nismo videli nikoga od trojice majstora politike, Bejlis, Veris, Tirion. 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...