Jump to content

Зашто волимо имагинарне лоше момке и девојке, али не и у животу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо одгледах предивну Зое Салдану (гласовиту Аватарку) у филму "Колумбијка".

girls-sex-women-pics-pictures-photos-behind-the-scenes-aots-kevin-pereira-action-movies-star-trek-zoe-saldana-colombiana-boobs-a.JPG

У филму глуми убицу која трага за осветом. Током целог филма сам навијао за њу, да је полиција не ухвати, и да успе...

и размишљам да углавном у музици и на филму волим неке негативце, не наравно када је позитивац Брус Вилис, него када су те велике фаце у улози негативаца.

Увек су музичари бољи они који су пијанци и неке барабе. Они фини и културни свирају неку досадну музику. :(

Зашто је то тако? Да ли сам ја психопата или и ви волите оне "лошије"?

Наравно да бих у животу увек одабрао (претпостављам) неке смерне особе, сем када се ради о женама. Оне ваља да буду мало неваљалице.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dajte neku losu... :) Pa izgleda i muskarci valja da budu malo nevaljalci, izgleda da su i jednom i drugom polu privlacniji ti "malo nevaljali" :)

Мени не, већ напротив, мени је просто милина кад је девојка фина :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени не, већ напротив, мени је просто милина кад је девојка фина :)

I meni, jedino mi nije milina kada je devojka fina u krevetu. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si, brate Sićo, baš nešto naopak. Ja sam kontala, kako e već petljaš po svim temama da se trudiš i da se duhovno uzdižeš.No ,ti se uporno držiš praznih priča.PA za to imaš milion drugih foruma . A na ozbiljne daješ rupe. :) Eto, ja iskreno,ti kako hoćeš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si, brate Sićo, baš nešto naopak. Ja sam kontala, kako e već petljaš po svim temama da se trudiš i da se duhovno uzdižeš.No ,ti se uporno držiš praznih priča.PA za to imaš milion drugih foruma . A na ozbiljne daješ rupe. :) Eto, ja iskreno,ti kako hoćeš.

ne trci pred rudu :)

eto ja iskreno ,ti kako hoces :)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I meni, jedino mi nije milina kada je devojka fina u krevetu. :)

greengrin greengrin greengrin ne ispunjava drugi od tri kriterijuma greengrin greengrin greengrin 0205_whistling 0205_whistling 0205_whistling

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Финоћа у кревету је врло често одраз неког проблема ван кревета. Човек и жена који се понашају природно (без страхова, предрасуда, фрустрација итд.) не могу да буду фину у кревету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo sto ne volite lose, ja sam samo prosto primetila da se muskarci kao pomalo (ili neki nazalost mnogo) izivljavaju nad tim finim, a koliko ja vidim gde zena ume da podvikne, da se ljutne, cak bude drska donekle=bude malo nevaljala, tu stvari dobro funkcionisu po sve, muz ne maltretira zenu, brak funkcionise, imam utisak da se cak muskarcima dopadaju te odsecne, "neukrotive", koje su prema njima, kazem donekle, bezobrazne. A sto se tice obrnutog, rekla bih da je isto, i zenama se dopada muskarac sa kojim ne mogu sve kako hoce. Meni su obicno bili privlacni bar iole "losi", mada je za brak verovatno bolje drugacije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo sto ne volite lose, ja sam samo prosto primetila da se muskarci kao pomalo (ili neki nazalost mnogo) izivljavaju nad tim finim, a koliko ja vidim gde zena ume da podvikne, da se ljutne, cak bude drska donekle=bude malo nevaljala, tu stvari dobro funkcionisu po sve, muz ne maltretira zenu, brak funkcionise, imam utisak da se cak muskarcima dopadaju te odsecne, "neukrotive", koje su prema njima, kazem donekle, bezobrazne. A sto se tice obrnutog, rekla bih da je isto, i zenama se dopada muskarac sa kojim ne mogu sve kako hoce. Meni su obicno bili privlacni bar iole "losi", mada je za brak verovatno bolje drugacije

Кад нема љубави, онда крене малтретирање, питање је само ко ће кога, а ,у принципу, свако уме да буде фин, питање је само да ли хоће. То малтретирање, кроћење и подвикивање настаје када љубав према себи надјача љубав према другој половини и не би требало да им буде место у љубавној вези или браку. Проблем је што известан број људи, самољубивих по природи ,када ступа у брак, тражи не особу коју ће волети него особу којој ће моћи лако да намеће своју вољу,тј. неку фину. А ако се двоје стварно воле, не би требало да буде велики проблем да се уклопе какви год да су.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo sto ne volite lose, ja sam samo prosto primetila da se muskarci kao pomalo (ili neki nazalost mnogo) izivljavaju nad tim finim, a koliko ja vidim gde zena ume da podvikne, da se ljutne, cak bude drska donekle=bude malo nevaljala, tu stvari dobro funkcionisu po sve, muz ne maltretira zenu, brak funkcionise, imam utisak da se cak muskarcima dopadaju te odsecne, "neukrotive", koje su prema njima, kazem donekle, bezobrazne. A sto se tice obrnutog, rekla bih da je isto, i zenama se dopada muskarac sa kojim ne mogu sve kako hoce. Meni su obicno bili privlacni bar iole "losi", mada je za brak verovatno bolje drugacije

Мислим да није ствар у томе да је неко ,,мало лош”.

Не тврдим дефинитивно, али мислим да је то у ствари одважност, мужевност коју жене траже и очекују од мушкарца, да преузме иницијативу, да буде предводник, глава куће, одговоран. Наравно да се ово не мора важити за све - карактери су различити.

Мислим да се ове особине често бркају са оним ,,мачо”, фрајер, што по мени нису баш сјајне особине.

Не мора се бити ,,мачо” да би се био човек на свом месту, муж и отац, поштен, радан, храбар и одважан не за своју сујету, већ колико је потребно за породицу.

Доминантност је, мислим, лоша са било које стране, мушке или женске. Треба да постоји договор, сарадња.

А од девојке шта очекујем - не знам, волим да буде фина, нежна, особа са којом је могуће сарађивати, договарати се, без онога: ко је у праву.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

шта је то бити фин у кревету?

а кад чујем критеријум који неко замишља, просто ме тера на грохотан смех, мада обично успем да се суздржим ... обично се испостави да је критеријум истоветан као слика коју та особа има о себи, типична нарцисоидност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sma se uvek pitao zasto me zene vole ? :P ^_^

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...