Jump to content

Ponuda za posao

Оцени ову тему


Препоручена порука

ја немам појма... како код вас обичај..

али код нас није ...да се одрекнемо имена ...ако смо у иностранству

Као да не знаш какви су трендови са нашим исељеницима. Џо Сакић и тај фазон

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 48
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Неки су и трећа као мој братић. (Аустралија - Сиднеј)

то види са његовим оцем...што је то дозволио...

ја знам људе 3-4 генерација и боље говоре Српски од многих...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...