Jump to content

Дино Мерлин у Београду, да или не или можда?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

  

24 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли треба да буде одржан концерт Дине Мерлина

    • да!
    • не би требало
    • да, али да се извине
    • никако!


Препоручена порука

  • Гости

Нисам имао појма да долази Дино Мерлин у Београд, па смо једног дана на једној од наших фејсбук група поставили једну песму Дина Мерлина. Човече, када настаде пљувачина! Нисам имао појма да се неки противе његовом доласку и да се ту дигла свакаква гунгула јер је, наводно, давао неке изјаве за време рата у Босни. Но, многи су давали свакакве изјаве зар не?

Дакле, концерт Дина Мерлина, да или не?

http://www.youtube.com/watch?v=pBRNYCTRWSU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izuzetno ne cijenim datog umjetnika,kao i njegov opus.Gledam da ga preskočim ili prebacim (daljinski i tako to)

a anketa kao anketa mi je bzvz,kao da mene tu neko nešto pita,mada i ne znam šta je pričao

  • Волим 1

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Их, није то ништа, ја сам чуо милион горих ствари, али то треба бацити у воду бар једно 95%

Иначе, што се мене тиче човек је цар. Прави мисонар вере у Бога, на концерту викне из свег гласа: Не заборављам и Тебе Боже, КОји си ми све ово дао и све видиш!

Што се тиче рата, свашта су многи објављивали и међу свештеницим лицима па ништа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хуман неки човек. Па он долази у посету болесницима, ја помислила да је "дубина џепа" пресудни фактор. Ма, треба да дође. Треба да дође ко год хоће, ми ћемо се свакако одушевити и било коме од њих нешто новца. Познати смо као мирољубив, доброћудан, трпељив и даровит народ, а треба порадити на томе да останемо на таквом гласу.

0231_newspaper

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Хуман неки човек. Па он долази у посету болесницима, ја помислила да је "дубина џепа" пресудни фактор. Ма, треба да дође. Треба да дође ко год хоће, ми ћемо се свакако одушевити и тутнути му нешто новца. Познати смо као мирољубив, доброћудан, трпељив и даровит народ, а треба порадити на томе да останемо на таквом гласу.

0231_newspaper

Да ли је могуће да тако олако верујете новинама?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...