Jump to content

Препоручена порука

Kad se pop ivan uloguje na forum meni počne Božanska svetlost da isijava iz monitora a pojanje anđela se čuje iz kućišta  eheeeej

leteti girl_smiley:( 0409_feel
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да апаурин и бенса не изазивају халуцинације, ипак су то седативи а не хипнотици.

тврдиш?

сумњам да користе  "лијекове на рецепт" јер кад нису слушали  свог Партијарха и своју Црвку која хоће да им помогне и врати на прави пут НЕ ВЈЕРУЈЕМ да слушају ни љекаре, тј сумњам да им опште иду а "лијече" се сами без упустава и то ти је фатална комбинација. А такође мислим да знаш шта сам хтио рећи и предходним постом тако да нема разлога да се даље упуштамо у медицинску расправу и дејство неких лијекова иако горе поменути имају на паковањима  ознаке  које значе да могу дјеловати нежељено идт. што је код овог можда и био случај па долази до халуцинација!  leteti

eheeeej

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo se vi smejte i budite zluradi.

Recimo tokom jedne liturgije u Ljuljacima rodilo je se dete ,tek rodjeno dete imalo je više očiju nego zuba ,što je nezapamćen fenomen .

Takođe na pobusani utorak i ćosavu sredu u sred noći počela je da pada kiša iz čista mira .

Pored toga Stanka (inače veliki poštovac Crkve i veliki vernik ) je nakon molitve zatekla ikonu svete borke na sred kuće .

Takođe ekser na koji je ikona bila obesena je iz čista mira otpao čudo!

Recimo u jednom domaćinstvu se desilo da je kvočka izvela tačno 13 pilića i to dan posle liturgije eto znaka eto čuda.

P.s Što se oca Ivana tiče i meni sija kompjuter kada je on online ,jednom smo i razgovarli preko skajpa a u pozadini su se čuli neki glasovi more biti da su arhanđeli ili slično .

Ali ovo nisam nikom hteo da kažem ,mislili bi ljudi da sam lud

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али пази кад сам знао. Само је било питање тренутка:

Данас на дан Св. Богојављенија, господин Милан Милићевић из Цветојевца, иначе члан црквеног одбора, не постојеће Црквене Општине цветојеваћко јовановачке, дугогодишњи одборник угашене Црквене Општине корманске, је при уласку Владике Артемија у храм Зачећа Св. Јована Крститеља у Љуљцима, у храму, из централне куполе, видео три огњена стуба која су се у виду спирала спустила на народ. Исто тако је, по причи господина Милана Милићевића, за време Св. Архијерејске Литургије, певала икона Св. Тројице, која је њему, на зиду храма била са десне стране. По причи господина Милана Милићевића, тај пој је био чудан, као да је долазио са небеса, и мешао се са појањем појаца и народа у храму. Ово што вама обзнањујем, господин Милан Милићевић ми је причао са усхићењем и сузама мушкарца које није могао да прикрије у очима.

Пошто нисам тај који тек тако прима приче људске, нисам објавио чудесно виђење овог господина, на дан објаве смрти Патријарха Павла. На дан када су звона са храма Св. Пророка Илије у Цветојевцу огласила упокојење Патријарха Павла, господин Милан Милићевић, је недалеко од храма радио на њиви и у том тренутку, у сред белога дана, видео око 200 људи који су у једној руци носили мртвачке кости.

Господин Милан Милићевић је син Милуна Милићевића из Цветојевца, који је такође био дугогодишњи одборник и црквен човек, а његов деда је један од учесника у изградњи храма Св. Пророка Илије у Цветојевцу. Иначе је миран и правдољубив човек. Сведок је свих лажи и измишљотина на основу који сам оптужен од стране Владике шумадијског Јована, на основу чега је подигнута оптужница против мене а након тога пресуда ЦС Епархије шумадијске и фалсификована пресуда Великог црквеног суда СПЦ, због чега сам пд забраном свештенослужења, ево већ годину дана. Ко има уши да чује, нека чује!

Свештеник Илија Јокић.

:cheesy:

Naravno da smo samo cekali kada ce poceti sa ovim glupostima i lazima. A mozda se i satanailo oglasio jer bi mu tamo medju radosavljevicevim kaubojima bilo kao kod kuce.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно сам знала.Пре месец дана кажем супругу:"Сад ће почети да измишљају догађаје!" и ево,ма знала сам,болест је то.

А овај човек што је имао "виђења",па не зна човек оваквом богатом садржају виђења дал да се насмеје,чини ми се најпре заплаче а најбоље од свега ми је било оно подметнуто писмо које је "писао Епископ Иринеј Буловић,Епископу Игнатију,па каже на почетку:

Возљубљени у Христу брате и саслужитељу,

Шокирао сам се.... 0102_laugh 0102_laugh

аутентично,нема шта,замислите Владику Иринеја да писмо почиње са"Шокирао сам се... 1000000001010

:(

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Треба да разликујеш простачко исмејавање од сатире. Сатира је мудрост, на духовну корист и поправљање свима, па и онима који су предмет сатире. Читај Нушића.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Треба да разликујеш простачко исмејавање од сатире. Сатира је мудрост, на духовну корист и поправљање свима, па и онима који су предмет сатире. Читај Нушића.

Nušić je ipak bio duhovit čovjek. Tu je bitna razlika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зар по теби горе цитирана очигледна прелест заслужује било шта осим сажаљења, бриге и намере да се помогне? Сатира је један од начина да се прелашћени човек освести.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зар по теби горе цитирана очигледна прелест заслужује било шта осим сажаљења, бриге и намере да се помогне? Сатира је један од начина да се прелашћени човек освести.

Ako ovo gore što se može pročitati spašava čovjeka od prelesti, onda ne znam šta bi pisali da nemaju namjeru da mu pomognu. Sačuvaj me bože od takve ljubavi. Ali eto ako ćemo da se lažemo možemo da kažemo da gornji dušebrižnici i spasioci tuđih duša zaista pokazuju veliku brigu.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...