Jump to content

Препоручена порука

Углавном, и ти си забринут због цитиране прелести, зар не?

Da li će od mog odgovora zavisiti u koju ćete me ladicu staviti? Da li ću i ja dobiti podjednaku dozu brige, pažnje i ljubavi?

Ne želim da sudim preko internetske mreže o bilo čijem ličnom doživljaju pa ni o doživljaju čovjeka koji je tvrdio da je vidio to što je vidio. Zašto bih trčao i sudio...Da li me je Gospod na to pozvao?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

при уласку Владике Артемија у храм Зачећа Св. Јована Крститеља у Љуљцима, у храму, из централне куполе, видео три огњена стуба која су се у виду спирала спустила на народ

 :229229229: dada
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Ја Ти препоручујем да што пре напустиш форум да се не би више саблажњавао, а и да људи који овде долазе не читају непрестане нападе на чланове и госте овог интернет места. Верујем да нико нема воље да се са тобом натеже јер намерно тролујеш сваку тему на којој пишеш. Има ли нешто са чим се слажеш са људима из Цркве?

Ај' Ти полако, и да будеш жив и здрав.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad se pop ivan uloguje na forum meni počne Božanska svetlost da isijava iz monitora a pojanje anđela se čuje iz kućišta  :229229229:

кад оно међутим  dada dada dada joooj joooj joooj joooj joooj joooj joooj smej.gif smej.gif smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Треба да разликујеш простачко исмејавање од сатире. Сатира је мудрост, на духовну корист и поправљање свима, па и онима који су предмет сатире. Читај Нушића.

Nušić je ipak bio duhovit čovjek. Tu je bitna razlika.

никад нушиће нису капирали они којима је било упућено  :229229229:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Треба да разликујеш простачко исмејавање од сатире. Сатира је мудрост, на духовну корист и поправљање свима, па и онима који су предмет сатире. Читај Нушића.

Nušić je ipak bio duhovit čovjek. Tu je bitna razlika.

никад нушиће нису капирали они којима је било упућено  :229229229:

Тачно.  dada dada dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da je ovo ismijavanje bilo koga i u bilo kom smislu od duhovne koristi taman koliko i teme: Kaladont i Poštovaoci gromuljica iz pupka koje su kako se vidi jedne od najposjećenijih na ovom forumu. Alal vam vera.

Ја Ти препоручујем да што пре напустиш форум да се не би више саблажњавао, а и да људи који овде долазе не читају непрестане нападе на чланове и госте овог интернет места. Верујем да нико нема воље да се са тобом натеже јер намерно тролујеш сваку тему на којој пишеш. Има ли нешто са чим се слажеш са људима из Цркве?

Ај' Ти полако, и да будеш жив и здрав.

Pa valjda sam i ja čovjek iz Crkve i uopšte ne znam da li treba da o svemu na forumu pišem u pozitivnom duhu da bih bio prihvaćen...Od nikog i ne očekujem da se sa mnom "nateže" oko bilo čega. Prosto pročitam glupost i dam svoj komentar, ako je to trolovanje, onda neka bude...U krajnjoj liniji me uvijek možete banovati, i imati mir u kući...Mislim da je ipak najpametnije da pređete preko mojih komentara kao da ne postoje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa zar se nije najvece cudo u tim Ljuljcima desilo na prvoj cirkuzantskoj imitaciji liturgije kad se 150 ljudi

"cudesno" pretvorilo u 1000 ljudi.

U realnosti  to cudesno je u ovom slucaju halucinacija+patolosko laganje potpomognuto medijskom manipulacijom.

Nije im proslo to prvo "cudo" sa umnozavanjem ljudi pa sad poceli da smisljaju jos neverovatnije price.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јад и беда.Артемије кога смо знали од пре много година никада не би дозволио овакве ствари да се пишу,он чак и није тип човека који придаје важности оваквим стварима,знам то и била сам и сама сведок његове равнодушности,не-одушевљења кад су чуда у питању или неке сличне ствари да не идем сада у детаље али све ово,ова хистерија људи који одлазе сада код њега,ова нервна узбуђења самим присуством "негде где је занимљиво,где се нешто дешава" јел,ово је већ за психијатрију.

Пре неки дан један човек је носио по месту мобилни телефон и показивао људима необичну појаву крста на једној од дрвених кућа грешног Милоја...па шта рећи...

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

и мени је пуко чвор на греди у облику крста испод места где се молим код иконе greengrin greengrin greengrin

још ако крене да цури смола, могу ладно да је крстим у ''миро''  :) 0442_feel bendoff

па ти сад провери јел се ја молим и где и дођи ми на гајбу са ''верометром''  joooj joooj joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kako bi bilo da Berdjajevu pomognete da sto pre prestane da cita "gluposti" na ovom sajtu? Uvek mi je bilo jadno kako se likovi koji razmisljaju poput njega zgrazavaju na nase ismevanje artemitske vojske ; ali im ne smeta da isti 300 miliona pravoslavnih nazivaju izdajnicima.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...