Jump to content

Ислам

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Krajina i KiM nisu za poredjenje, samim tim ni za trgovinu.I jedna i druga teritorija pripada ujedinjenom Srpskom kraljevstvu(carevini), a tako ce da i bude. Ja sam rodjeni Kniinjanin i taj svoj kamen ne zabrovljam i bez njega nigde ne idem al niakd ne bih prisato da damo KiM za krajinu il bilo kakvu drugu trgovinu i zamenu da vrsimo.Nismo mi Jevreji,vec Lazarevi potomci.Imala je ova zemlja i tezih trenutaka, pa je isplivala, tako ce i sad da bude.Samo kad smo vec kod islama i muslimana moram da priznam da naivno djelujemo sa njima u zadnjim ratovima, dok i Hrvati prisvajuaju kao bracu dok su im potrebni,a posle im posluze kao otirac.

ne volim ni muslimane  ni rmk, zato i imamo dvoglavog orla da nas sa jedne stane stiti od Vatikana, a sa druge od muhamedanaca.

Mozda smo kao sto rece jedan pametan cika  trebali zajedno sa muslimanima da udarimo te 1389 prvenstveno na Rim(s' obzirom koliko nam je zapadna evropa vekovima zla nanjela), a posle bi se lako sa muslimanima raskusurali.

Ne zaboravimo, kao nekad tako i danas i uvjek imamo neprijatelja i sa desne i sa leve stane(katolike i muslimane)

byzantine-flag.gifpravoslavnamonarhija-1.jpg

Константине, води рачуна о изражавању, немој да ја преправљам твоје поруке убудуће.

Алефшин

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma jes ti norlmalan lik???

Kakvo je ovo smece??velicamo veru likova koji ulaze u hristov hram i ruse ikonastas(ima na yt),ma ljudi bre bre vi bas pogresno kapirate Hrista, jel hristos se iznerbirao oko trgovaca u hrama pa ih izbacio van???Zamisli tek koliko on ne voli idoloposluzitelje poput islamaca....

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NBPf74rex60

:drugarstvo: :drugarstvo: eheeeej joooj joooj :) 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Ja brate ocu i zivot da dam za to kosovo al nase nije

A nego cije??

Jesu li se Srbi tako olako odricali teritorije kao ti posle par popisatih okupatorskih godina??

Zamisli jedaan nemac, asustougarin, pa turcin..i svi ostali koji su i duze  vladali Srpskim teritorijama nisi uspeli da nadjacaju Srbe i uzmu mim teritoriju.....opusteno, znas kako Lazar za kosovo i dalje zove, poenta je samo da se odazovemo 0202_238

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate ovo je zaista lepa zaista prelepa Ilahija ,ma kad ovo slusam kao Juzni Vetar !!!

Jeste da peva o Muhamedu ali je prelepo i Slavu Boziju Velica

kojeg to Boga da mi ej zanati???

isusa Hrista sigurno ne.

ne trazi trnje da ja cekic ne donesem :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

Brate Konstantine u Bibliji pise da ce se oprostiti svaka hula( Majka Bozija , SIN ) ali da se samo hula na SVETOGA DUHA nece oprostiti a u ovoj Ilahiji ja zaista ne vidim hulu na DUHA SVETOGA !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate Konstantine u Bibliji pise da ce se oprostiti svaka hula( Majka Bozija , SIN ) ali da se samo hula na SVETOGA DUHA nece oprostiti a u ovoj Ilahiji ja zaista ne vidim hulu na DUHA SVETOGA !!!

jel e vidis kad ja psujem na muhameda i alaha??? :drugarstvo:
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

Brate Konstantine u Bibliji pise da ce se oprostiti svaka hula( Majka Bozija , SIN ) ali da se samo hula na SVETOGA DUHA nece oprostiti a u ovoj Ilahiji ja zaista ne vidim hulu na DUHA SVETOGA !!!

jel e vidis kad ja psujem na muhameda i alaha??? :drugarstvo:
Brate na Muhameda psuj niko ti ne brani ali ALAH je BOG na arapskom ,poslusaj Pravoslavne molitve na arapskom jeziku i u svima se pominje ALAH
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate Konstantine u Bibliji pise da ce se oprostiti svaka hula( Majka Bozija , SIN ) ali da se samo hula na SVETOGA DUHA nece oprostiti a u ovoj Ilahiji ja zaista ne vidim hulu na DUHA SVETOGA !!!

jel e vidis kad ja psujem na muhameda i alaha??? :drugarstvo:
Brate na Muhameda psuj niko ti ne brani ali ALAH je BOG na arapskom ,poslusaj Pravoslavne molitve na arapskom jeziku i u svima se pominje ALAH

tacno!

ajde kosta na naslovnu stranu, pa vidi .. Tavita postavlja muzike i muzike  eheeeej  :drugarstvo:

imas dosta arapskog pojanja

(malo reklame, morala sam )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate Konstantine u Bibliji pise da ce se oprostiti svaka hula( Majka Bozija , SIN ) ali da se samo hula na SVETOGA DUHA nece oprostiti a u ovoj Ilahiji ja zaista ne vidim hulu na DUHA SVETOGA !!!

jel e vidis kad ja psujem na muhameda i alaha??? :drugarstvo:
Brate na Muhameda psuj niko ti ne brani ali ALAH je BOG na arapskom ,poslusaj Pravoslavne molitve na arapskom jeziku i u svima se pominje ALAH
Znas koliko me zaboli sto je alah bog na arapskom ...serem im se na ime, jel to jasno??? i Satana je bog kod satanista, pa sta??

Alo....o cemu vi to ??? jel ti mislis da su trojica razdeljiva pa da se ustaje i ratuje na sina...sramite se...nemate veze ni o istoriji, a jos manje o veri....razocaran sam

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=s6qE5cCdKec

kosta bez vrijedjanja molim te!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...