Jump to content

Ислам

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

  • 3 months later...

Не знам је  ли ово тема за овакве ствари, наиђох на Игора Ражњатовића који је постао Хамза...

 

Управо сам одгледао тај снимак. Оно што је за мене ту најупечатљивије јесте нешто што многима вероватно није изгледало толико битно. Овај човек не познаје православље и има искривљену слику о православљу, док је са исламом имао прилике да се упозна много боље. Мучна тачка ове његове исповести је онај део где прича како се у својим духовним трагањима као Србин прво окретао православљу, али да није добио одговоре на своја питања, док су га муслимани држали као мало воде на длану и са задовољством расправљали о свим питањима вере која су га занимала. Та нетрпељивост према духовној радозналости која постоји код једног дела православаца доноси више штете него користи. Моја средина је имала тај благослов да је у њој живео свештеник који је и сам имао дар духовне радозналости и који је Цркви привукао велик број младих људи у духовним лутањима, јер је о свим темама отворено говорио, а био је веома упућен у учења других религија, духовних праваца и верских секти.

 

Извињавам се што одговарам на поруку стару две године, али неке теме никад не застаревају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Mona Walter: napustila sam islam, zato što sam pročitala Kuran

Mona Walter: Opustila jsem islám, protože jsem si přečetla Korán

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U mome selu a to je Ratina kod Kraljeva 4 porodice srpske danas masovno prelaze u islam... Jos sto je meni zbunjujuce mnogo ih ljudi podrzava,  uz to kritikujuci parohijskog svestenika... Da ludost bude veca organizovali su svecanost... E sada ko je kriv za ovo ? Naglasavam da je rec iskljucivo o 100 posto srpskoj sredini...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U mome selu a to je Ratina kod Kraljeva 4 porodice srpske danas masovno prelaze u islam...  ... Da ludost bude veca organizovali su svecanost... 

E baš bi bilo dobro da postaviš neku sliku  pa da i to vidimo ....

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

#Heruvim,


U mome selu a to je Ratina kod Kraljeva 4 porodice srpske danas masovno prelaze u islam... Jos sto je meni zbunjujuce mnogo ih ljudi podrzava,  uz to kritikujuci parohijskog svestenika... Da ludost bude veca organizovali su svecanost... E sada ko je kriv za ovo ? Naglasavam da je rec iskljucivo o 100 posto srpskoj sredini...

 

  nana

E baš bi bilo dobro da postaviš neku sliku  pa da i to vidimo .... 

---------------

 

Heruvimе,....   :.mislise. лајковао си моју радозналост а сад  те  нигде нема ,...шта би са тим сликама или снимцима,.... зашто не поставиш неку(и) ?    

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U mome selu a to je Ratina kod Kraljeva 4 porodice srpske danas masovno prelaze u islam... Jos sto je meni zbunjujuce mnogo ih ljudi podrzava,  uz to kritikujuci parohijskog svestenika... Da ludost bude veca organizovali su svecanost... E sada ko je kriv za ovo ? Naglasavam da je rec iskljucivo o 100 posto srpskoj sredini...

 

Njima sigurno nisu pokazivali ovakva videa, naravno da nisu.

Ili jesu ali su ih uvjerili u to da je to tako ok i da to tako sve treba.

Inače ovo čeka i nas hrišćane svuda tamo gdje se ovakvi dokopaju vlasti.

i to u onom najblažem scenariju, bude još super ako sve ostane samo na ovom.

https://www.facebook.com/RudawArabi/videos/836744973077204/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Ovo se svake godine ponavlja, samo cini mi se nikad nije bilo ovoliko zrtava

 

 
Najmanje 717 hodočasnika je poginulo, a više od 800 je povređeno u ljudskom stampedu kod Meke, tokom hadžiluka na kojem se okupilo oko dva miliona ljudi.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко год премине/погине за вријеме вршења хаџа - шехид је. Тако да је за правог вјерника то својеврсна част.

  • Волим 1

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

Истина, та ствар са Мики Маусом је сулуда, али шта онда рећи о овом видео снимку из једне њихове "аналитичке" емисије?

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...