Jump to content

Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

Оцени ову тему


Да ли верујете да су људи крочили на Месец?  

163 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

    • Да
      66
    • Не
      82
    • Нисам упућен/а
      5


Препоручена порука

 P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Видим да има самоуких неуролога и професионалних дијагностичара...

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом "професионално" констатује заглупљивање и то Ћирковићевом дијагнозом...

Сјајно, нема шта...

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Видим да има самоуких неуролога и професионалних дијагностичара...

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом дели Ћирковићеве дијагнозе...

Сјајно, нема шта...

Svakako. Svakome po zasluzi.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Видим да има самоуких неуролога и професионалних дијагностичара...

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом дели Ћирковићеве дијагнозе...

Сјајно, нема шта...

Svakako. Svakome po zasluzi.

Сјајно, сјајно...

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I meni je jako zao sto je zacetak raketa i opste ideje leta u svemir bio u mrskom ti USA.

Takodje mi je jako zao sto su Sovijeti do raktne i svemirske tehnologije dosli KGBovskim aktivnostim. Sta

mislis od koga su krali? :drugarstvo:

Takodje mi je zao sto nesto ne vidim Sovijtske sonde na Titanu

Jako mi je zao sto ne vidim konkurente Oportunityu i Spiritu na Marsu.

Mora da je nesto gadno zaribalo u tom Sovijetskom tehno carstvu. A da srusen je berlinski zid a razni

tugonostalgicari po dijaspori su jos Kostunicavo neobavesteni.

P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Gresis Aquilo.

Rakete su razvili nacisti, V1, V2.Secas se?

A i Sovjeti im Ameri su razvili raketnu industriju uz pomoc zarobljenih nemaca.Samo sto su Rusi izgleda zarobili pametnije nemce. I arhive po Berlinu jer su oni bili ti koji su usli prvi.

A Ameri grade "Berlinske zidove" po planeti koje ti na zalost ne vidis od prasine srusenog Bberlinskog zida.

A Kostunica je mozda jos jedini relativno posten medju Srpskim politicarima. Sto i nije tesko s obzirom da je okruzen trogloditima poput Cede.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не би се упуштао у дубље анализе, али ме као лаика буне за почетак двије ствари које би волио да ми неко разјасни:

- зашто носећи штап америчке заставе коју је Нил Армстронг поставио на мјесец има четири (4) сјенке тако да свака од сјенки у односу на оне до ње прави прави угао

- гледајући степен прогресије у научним открићима у временском раздобљу: изум-достигнуће-општа примјена постоји одређена недоследност у смислу да смо прије четрдесет и двије године (42) били на мјесецу, у поређењу са осталим случајевима данас би требало да на Мјесец идемо таксијем а испаде да смо били само један једини пут. Мало нелогично узевши у обзир степен развоја како млазних мотора, аеродинамике, економије потрошње мотора и још гомиле других достигнућа која су требала да додатно олакшају сличне подухвате.

- Породица чувеног режисера Стенлија Кјубрика се (након његове изненадне смрти) куне да је он 1969 године позван хитно у Вашингтон да управо буде режисер снимка слијетања на Мјесец, под изговором да је космичко зрачење уништило све филмове самог слијетања.

Молим као лаик за појашњење уколико неко зна одговор на ове моје личне нејасноће и недоумице.

  • Волим 1

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako pogledas malo bolje Medjunarodnu svemirsku stanicu koja se gradi videces Soivjetski Progres, teledirigovanu letelicu, kako transportuje kosmonaute i njihove potrepstine. Ameri su istrosili intelektualne kapacitete sa sondama.

:drugarstvo:0703_read

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gresis Aquilo.

Rakete su razvili nacisti, V1, V2.Secas se?

Hvala ti sto si ovako lepo i jasno demonstrirao koliko su Ćirkovićeve dijagnoze hirurški precizne.

Jedan od otaca rocket sciencea je američki inženjer Džek Parsons.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gresis Aquilo.

Rakete su razvili nacisti, V1, V2.Secas se?

Hvala ti sto si ovako lepo i jasno demonstrirao koliko su Ćirkovićeve dijagnoze hirurški precizne.

Jedan od otaca rocket sciencea je američki inženjer Džek Parsons.

Pa sto im nije Saturn napravio Parsons vec von Braun?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gresis Aquilo.

Rakete su razvili nacisti, V1, V2.Secas se?

Hvala ti sto si ovako lepo i jasno demonstrirao koliko su Ćirkovićeve dijagnoze hirurški precizne.

Jedan od otaca rocket sciencea je američki inženjer Džek Parsons.

Pa sto im nije Saturn napravio Parsons vec von Braun?

Zašto Tesla nije izmislio Pupinov kalem umesto Pupina? Al su ti pitanja.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...