Jump to content

Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

Оцени ову тему


Да ли верујете да су људи крочили на Месец?  

163 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

    • Да
      66
    • Не
      82
    • Нисам упућен/а
      5


Препоручена порука

А где је слетео аполо 13 ?

Аполо 13 није слетео, црко им карбуратор па су морали да се врате без слетања.

facenew22222222 prstgore bendoff

И Фамфукна и Цукшток-блаубингер.  bendoff

БЛАЖЕН МУЖ ИЖЕ НЕ ИДЕ НА СОВЈЕТ НЕЧЕСТИВИХ И НА ПУТИ ГРЈЕШНИХ НЕ СТА...

Цитат:

Da bi covek mogao da rasudjuje o nekom nesto, bilo sta, on neophodno i neizostavno mora prvo da se udubi u samog sebe,

da vidi ponor sopstvenih grehova, da sebe proglasi za nistaka i najgoreg od svih, da izvadi brvno iz svog oka...

Drugim recima, mora da udise Jevandjelje Hristovo, da zivi po njemu...

Ko tako radi, odmah ce da zna je li na pravom putu ili ne...

Брат Оби Ван

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Стварно је фантастичан метод како су Амери осмислили Аполо. Читао сам издање из 1969г. и нећете веровати ако кажем да су већ тада детаљно пројектовали комјутерски систем за навођење, мануелно и аутоматски.

  Компјутерски систем настао је прво код Амера, јер су се Руси ,,заглавили'' са гломазним ракетама са циљем да створе савршен нуклеарно-ракетни арсенал. Први сателит лансирала је Русија тежине преко 80кг, а месец дана касније други са тежином преко 500кг. Амери су до тада имали проблеме да лансирају први сателит тежине свега пар кг.

  Од тада су се Американци освестили и прекинули са међусобним надметањем између сопствених војних система, морнарице и авијације, па се одлуком Конгреса 1958. године родила НАСА.

  Доле је један леп приказ ракете Сатурна са три ракетна ступња и на врху са модулима - лунарни, командни и сервисни. Прва два ступња одпадају током успона у орбиту око Земље. Након тога, у одређеном моменту, помоћу трећег ступња Аполо се отисне у правцу Месеца.

  Одмах након достизања брзине од 39.600км/ч, и уласка у путању ка Месецу, извршава се маневар одвајања трећег ступња који се оставља у свемиру, а сва три модула настављају пут ка Месецу. На том путу који траје три дана, цео склоп од три модула ротирао је око сопствене осе до два пута у току сата, да би свака страна била подједнако изложена загрејавању од Сунца. Тај маневар су у шали назвали ,,врти-ражањ''.

sat5diagram.jpg

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ameri osmislili a? facenew22222222

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Мислим да у Србији велика већина не верује да су Амери крочили на Месец.

  Интересује ме колики је проценат таквих у Америци.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има снимака колико хоћеш. Мој фејворит: bendoff

Apollo 17 "I was strolling on the Moon one day"

Дооооброооо , а зашто се ни на једном снимку не виде звезде иако на месецу нема атмосфере , требало би лепо да се виде ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веруј Русима. Они не би пропустили да раскринкају Амере да има било какве сумње. Ево места руских и америчких слетања на Месец:

512px-Moon_landing_sites.svg.png

Луна 21 (са Луноходом - возилом на даљинско управљање) се спустила врло близу Апола 17, чак су Руси користили слике које је направила посада Апола 17 за навигацију.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу да одолим а да не поставим још само једно питање.

А шта ако је то све некаква завера ?

Па ако јесте,нема никаквих негативних последица по нас Србе.Нема потребе да бринемо "туђе" бриге.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...