Jump to content

Mene poslali vamo...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  Lutalice,ako izbavljenje od ovozemaljskih muka,koje su,ipak, privremene,trazis u samoubistvu,kako ces trpeti one vecne vecne "gde je plac i skrgut zuba",jer za samoubice spasa nema.A vecnost je beskonacna,bezgranicna,neprekidna...

Oprosti mi sto se uplicem u tvoj zivot i,molim te ,promisli o ovim recima.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 110
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  Lutalice,ako izbavljenje od ovozemaljskih muka,koje su,ipak, privremene,trazis u samoubistvu,kako ces trpeti one vecne vecne "gde je plac i skrgut zuba",jer za samoubice spasa nema.A vecnost je beskonacna,bezgranicna,neprekidna...

Oprosti mi sto se uplicem u tvoj zivot i,molim te ,promisli o ovim recima.

??? ???????? ? ???? ??? ?????? ???? ???? ???? ??????? ?? ?????????????? ????? ???? ?? ???? ????????? ?????? ?????.?? ????????? ????? ??? ????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Lutalice,ako izbavljenje od ovozemaljskih muka,koje su,ipak, privremene,trazis u samoubistvu,kako ces trpeti one vecne vecne "gde je plac i skrgut zuba",jer za samoubice spasa nema.A vecnost je beskonacna,bezgranicna,neprekidna...

Oprosti mi sto se uplicem u tvoj zivot i,molim te ,promisli o ovim recima.

??? ???????? ? ???? ??? ?????? ???? ???? ???? ??????? ?? ?????????????? ????? ???? ?? ???? ????????? ?????? ?????.?? ????????? ????? ??? ????.

??? ?? ??????? ????????? ???????????.

???? , ????? ?? ???? ???? , ?????? ?? ?? ? ??????? ?????? ?? ?? ????.

??????,

???? ?? ?????? ???? ??? ?? ???? ,

??????? ?? ?? ???? ???? ????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?? ??? ????? ??? ??? ? ???? ?? ?? ???????? ? ???? ??? ???

I ja se pitam ?emu to ljubljenje ruke jeretiku?  Oh izvinite zaboravih na medjuversku toleranciju.  papa je tako divan ?ovek i od njega sam mnogo toga nau?io pogotovu kako da se sa?uvam od njega/njih.    0510_music  Zar ljubiti ruku nekome ko je klao, palio one što nisu hteli da pre?u u njegovu veru koja i ne zaslužuje da se nazove Hriš?anskom uopšte?  Vuk dlaku menja ali ?ud nikada!  Ne zaboravite to i uvek stražite da se um vaš ne bi dotakao svakakvih loših uticaja pa i uticaja papinog.

Svako dobro.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postoji jedna priča, koja s edesila za vreme Turaka, turski sukltan je pozvao sveštenika jedne parohije na dogovor, baš na Veliki Petak.

Dogovor i razgovor je završen i tada sultan reče, a sada svešteniče jedi sa mnom

Sveštenik se izvinuo i rekao da je post i da ne može da jede( naravno da je sultan to znao)

Sultan je rekao da je to velika uvreda za njega, krenuo da ga ubeđuje i u jednom trenutku reče:

- Vidiš onih 40 ljudi, nabićemo ih na kolac pope ako ne budeš jeo, a ako jedeš pustiću ih kućama.

Sveštenik se prekrstio i seo da jede, ljudi su pušteni kućama.

Beseda koja ej deljena o Božiću Leta Gospodnjeg 2006 u pomesnoj crkvi kojoj pripadam

sad naravno poenta je kako bi događaj opisao onaj koji posmatra sa starne i kako onaj koji zna šta se dogodilo

Nije sve uvek onako kako izgleda na prvi pogled

Strah rađa mržnju a mržnji nema mesta u Pravoslavlju

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...